67-letnia kobieta o mały włos nie doprowadziła do tragedii. Potrąciła mężczyznę na przejściu dla pieszych na ulicy Płoskiego w Olsztynie

2022-06-09 15:39:40(ost. akt: 2022-06-09 15:58:26)

Autor zdjęcia: policja

Przy ulicy Płoskiego kobieta kierująca osobowym autem potrąciła mężczyznę. Nieodpowiedzialna 67-latka nie zatrzymała się przed przejściem dla pieszych, choć wymagała tego sytuacja. Przez ten incydent straciła prawo jazdy.
Do zdarzenia doszło po godzinie 14 na ulicy Płoskiego, na oznakowanym przejściu dla pieszych, gdzie nie ma sygnalizacji świetlnej.

67- latka kierująca osobowym fordem, jadąc lewym pasem ruchu nie zatrzymała się przed wymagającym tego miejscem. Mimo, że na prawym pasie jezdni stał już inny samochód i przepuszczał pieszego, kobieta jechała dalej.

Przez swoją nieuwagę i bezmyślność potrąciła 27-latka. Mężczyzna na szczęście nie doznał poważnych obrażeń, skończyło się na ogólnych potłuczeniach i siniakach.

Jednak na skutek tego zdarzenia, policjanci za narażenie pieszego na utratę życia lub zdrowia zatrzymali prawo jazdy kobiety.

Na miejscu zdarzenia nie ma utrudnień w ruchu.


Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się.

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. Dorota #3101308 9 cze 2022 19:23

    W tytule artykułu jest: "kobieta o mały włos nie doprowadziła do tragedii". Potrącenie pieszego to nie tragedia???!! Pozatym powiedziałbym - typowa statystyczna kobieta ta kierowca.

    Ocena komentarza: warty uwagi (5) odpowiedz na ten komentarz pokaż odpowiedzi (1)