Olsztyn: Młoda kobieta zrobiła to w przymierzalni. Teraz może mieć poważne kłopoty [VIDEO]

2022-06-09 12:54:47(ost. akt: 2022-06-09 13:55:22)

Autor zdjęcia: kmp w Olsztynie

Policjanci z Olsztyna chcą ustalić tożsamości złodziejki, która zaopatrzyła się w markową odzież i nie zapłaciła za zakupy. W myśl zasady, że w życiu nie ma nic za darmo, chcą dotrzeć do widocznej na nagraniu kobiety, aby przekazać jej to hasło.
Policjanci starają się ustalić kim jest kobieta, która bez żadnych skrupułów przywłaszczyła sobie ubrania warte blisko 800 zł.

Do kradzieży doszło w połowie marca bieżącego roku na terenie jednego ze sklepów olsztyńskiej galerii handlowej przy ul. Piłsudskiego w Olsztynie. Do sprawy zabezpieczono nagranie z monitoringu sklepu, na którym uwieczniona została twarz złodziejki. Policja opublikowała nagranie, aby ułatwić namierzenie kobiety.


W przypadku rozpoznania wizerunku, podejrzewanej o kradzież kobiety, należy skontaktować się z Wydziałem dw. z Przestępczością p-ko Mieniu Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie, dzwoniąc pod nr tel. 47 73 134 82. Pozytywne informacje można również przekazać policjantom za pomocą poczty elektronicznej: naczelnik.ppm@olsztyn.ol.policja.gov.pl