Ul. Barcza zostanie zamknięta. Koło Carrefoura powstanie rondo. Nowa organizacja ruchu na Nagórkach

2022-06-08 14:44:00(ost. akt: 2022-06-08 13:59:48)

Autor zdjęcia: Andrzej Sprzączak

Nadszedł czas na kolejne zmiany w organizacji ruchu w związku z rozbudową nowej linii tramwajowej. Ruch po ulicy Krasickiego na odcinku od ul. M. Dąbrowskiej do ul. M. Wańkowicza odbywać będzie się dwukierunkowo po jednej jezdni (od strony ogródków działkowych i C.H. Carrefour).
Mieszkańcy olsztyńskich "sypialni" od początku nadchodzącego weekendu będą musieli zmagać się z nową organizacją ruchu na Nagórkach.

Wlot w ul. Barcza zostanie zamknięty. Powstaną dwa ronda na skrzyżowaniu ul. Krasickiego z ul. Barcza i z ul. Wańkowicza. Przystanki komunikacji miejskiej w obrębie wskazanych skrzyżowań zmienią dotychczasowa lokalizację. Ruch pieszych odbywać się będzie na dotychczasowych zasadach. — przekazuje wykonawca nowej linii tramwajowej konsorcjum firm Polimex Infrastruktura – Polimex Mostostal – Trakcja.

Fot. Polimex

Komentarze (2) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się.

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Zaloguj się lub wejdź przez FB

 1. AtoJa #3101221 8 cze 2022 18:03

  Miasto rozkopane wzdłuż i w szerz. Miasto którego władze nie są solidarne z Ukrainą i nie chcą pamiętać o Katyniu. Miasto wdzięczne czerwonej armii za " wyzwolenie" . W takim mieście przyszło nam żyć

  Ocena komentarza: poniżej poziomu (-15) odpowiedz na ten komentarz pokaż odpowiedzi (3)

  1. krzroy #3101219 8 cze 2022 16:56

   Zdjęcie które mogłoby coś wyjaśnić zrobiono dawno i gdzieś indziej, nie na Nagórkach (skrzyżowanie Krasickiego i Wilczyńskiego). Brawo za rzetelność dziennikarską! Dno i garść mułu!

   Ocena komentarza: warty uwagi (25) odpowiedz na ten komentarz