Policjanci z Działdowa gośćmi festynu z okazji Dnia Dziecka w Koszelewach

2022-06-06 20:50:11(ost. akt: 2022-06-06 20:51:04)

Autor zdjęcia: KPP Działdowo

Policjanci z Działdowa gościli na festynie z okazji Dnia Dziecka – Dnia Rodziny w Koszelewach. Na imprezie zorganizowanej przez sołtysa Koszelew uczestnicy mogli m.in. porozmawiać z policjantami, zapoznać się z policyjnym sprzętem i wsiąść do radiowozu.
Policyjny sprzęt i radiowóz stanowiły jedno z atrakcji przygotowanych na sobotni festyn z okazji Dnia Dziecka – Dnia Rodziny, który odbył się w Koszelewach w gminie Rybno.

W zabawie uczestniczyli działdowscy policjanci. Organizatorem spotkania był sołtys Koszelew. W ramach spotkania dzieci mogły zapoznać się ze sprzętem policyjnym, założyć kamizelkę policyjną, wsiąść do radiowozu i zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie. Dla najmłodszych przygotowano kolorowanki edukacyjno-profilaktyczne związane z bezpieczeństwem, a dla dorosłych ulotki tematyczne dotyczące właściwych zachowań i bezpieczeństwa.

źródło: KPP Działdowo
red.
dzialdowo@gazetaolsztynska.pl

Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się.

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. Dorota #3101010 6 cze 2022 23:10

    Paradoks! Instytucja która eksmituje ojców na podstawie fałszywych oskarżeń bab, przez co rozwala rodziny,wspiera alienacje rodzicielską i tym samym działa wbrew dobru dzieci, przyjeżdża świętować Dzień Dziecka. Szok!

    Ocena komentarza: warty uwagi (3) odpowiedz na ten komentarz