Utrudniony wyjazd z Nagórek, Jarot i Pieczewa w Olsztynie. Zmiany w organizacji ruchu na placu budowy nowej linii tramwajowej

2022-06-03 12:54:11(ost. akt: 2022-06-03 15:41:59)

Autor zdjęcia: Zbigniew Woźniak

W związku z rozbudową linii tramwajowych w Olsztynie, wykonawca informuje, że od godz. 22-giej w piątek 3 czerwca bieżącego roku, planuje wprowadzić istotne zmiany w organizacji ruchu w rejonie skrzyżowania ulic Krasickiego i Synów Pułku.
Na skrzyżowaniu nastąpi korekta pasów ruchu oraz zmiana działania sygnalizacji świetlnej. Ruch po ulicach Synów Pułku oraz Krasickiego od zjazdu do ZDW do skrzyżowania z ulicą Krasickiego i dalej do skrzyżowania z ul. Murzynowskiego odbywać będzie się dwukierunkowo po jednej jezdni (od strony osiedla Mazurskiego).

Wyjazd z ul. Krasickiego w ulicę Synów Pułku możliwy będzie tylko przez skręt w prawo w kierunku ul. Pstrowskiego.
Wyjazd z ul. Murzynowskiego w ul. Krasickiego również będzie możliwy tylko poprzez skręt w prawo.

Fot. bezpieczny Olsztyn

Przystanki autobusowe „Synów Pułku (Krasickiego)” i „Synów Pułku” zostaną wyznaczone za skrzyżowaniem z ul. Murzynowskiego. Zostanie także wyznaczone dojście do przeniesionego przystanku „Synów Pułku”.

Ruch pieszo-rowerowy na ul. Synów Pułku możliwy będzie wyłącznie po stronie osiedla Mazurskiego. Dojście z ul. Krasickiego, do skrzyżowania z ul. Synów Pułku, na odcinku od skrzyżowania z ul. Murzynowskiego, możliwe będzie przez osiedle Nagórki.

Fot. bezpieczny Olsztyn


Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się.

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. krzroy #3100847 3 cze 2022 22:43

    Piwo temu kto wie co to takiego ZDW! Informacje prosimy redagować tak żeby były zrozumiałe dla przeciętnego zjadacza chleba, nie posługiwać się jakimiś tajnymi szyframi

    Ocena komentarza: warty uwagi (13) odpowiedz na ten komentarz pokaż odpowiedzi (2)