MOK w Olsztynie organizuje Dzień Dziecka. "Jak oni rysują", czyli animacyjno-charytatywny akcja

2022-06-01 14:30:32(ost. akt: 2022-06-01 12:07:17)

Autor zdjęcia: Pixabay.com

Z okazji Dnia Dziecka Miejski Ośrodek Kultury w Olsztynie zaprasza na rodzinne wyzwanie plastyczne dla małych i dużych! Zabawa i pomoc, to dwa przewodnie hasła inicjatywy.
„Jak oni rysują" to niezwykły konkurs animacyjno-charytatywny. 1 czerwca o 17:00 w Kamienicy Naujacka nieustraszeni dorośli wraz ze swoimi pociechami (dziećmi lub wnukami) zostaną wyposażeni w kredki i kartki. Banalnie białe A4 stanie się areną do nieokiełznanych harców wyobraźni! Podczas tej lekcji twórczych malunków mali i duzi staną w starciu na najciekawsze prace rysunkowe na zadany temat.

Oprócz tego akcja „Jak oni rysują" ma również charakter dobroczynny. Nagroda konkursowa zostanie przekazana na szczytny cel. Zwycięska drużyna uzyska wyjątkowy przywilej przekazania jej - w swoim imieniu - najbardziej potrzebującym. Natomiast wszyscy uczestnicy zabawy otrzymają nie tylko słodki poczęstunek, ale także okolicznościowe, pamiątkowe tarcze dla najlepszych!

Do udziału w akcji MOK zaprasza drużyny: dorosły + dziecko. Wstęp jest oczywiście wolny, ale liczba miejsc jest siłą rzeczy ograniczona. Nie zwlekajcie więc z namysłem - kto pierwszy, ten lepszy!

Będzie to wyjątkowa rywalizacja na wyobraźnię, koncentrację i wielkie serca!

1 czerwca (środa) / godz. 17:00
Kamienica Naujacka, ul. Dąbrowszczaków 3
Wstęp wolny (zapisy)