Na ul. Lubelskiej w Olsztynie znaleziono ciała dwóch mężczyzn z ranami postrzałowymi głowy. Znamy szczegóły [ZDJĘCIA, VIDEO]

2022-05-25 20:43:13(ost. akt: 2022-05-25 22:12:32)

Autor zdjęcia: Kamil Foryś

Dziś (środa 25 maja) policjanci z Olsztyna dokonali makabrycznego odkrycia w jednym z komisów na ul. Lubelskiej. Po wejściu do budynku znajdującego się na placu odkryli ciała dwóch mężczyzn z ranami postrzałowymi głowy.
Około godziny 16. dyżurny z Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie otrzymał zgłoszenie o mężczyźnie na ul. Lubelskiej, który zachowuje się w agresywny sposób, zagrażający mieszkańcom. Na miejsce został skierowany policyjny patrol.

Po dojeździe na wskazane miejsce policjanci nikogo nie zastali. Funkcjonariusze postanowili dokładnie sprawdzić teren zgłoszenia, czyli ulicę Lubelską. Z dodatkowych informacji uzyskanych przez policjantów wynikało, że mężczyzna mógł wejść na teren jednego z komisów, gdzie następnie udali się mundurowi.

Po wejściu do budynku znajdującego się na placu policjanci znaleźli ciała dwóch mężczyzn.


Na miejsce skierowano grupę dochodzeniowo-śledczą i technika kryminalistyki. W zabezpieczaniu śladów osobiście brał udział prokurator. W trakcie oględzin miejsca zdarzenia policjanci znaleźli i zabezpieczyli broń palną krótką, która zostanie poddana dalszym badaniom laboratoryjnym pod kątem balistycznym. Decyzją prokuratora ciała obu mężczyzn zostaną zabezpieczone w prosektorium do dalszych badań sekcyjnych.


Z informacji, które udało się ustalić na tę chwilę wynika, że ofiarami są mężczyźni w wieku 48 i 50 lat.


Policjanci na obecnym etapie śledztwa wykluczają obecność osób trzecich. Ze wstępnych ustaleń policjantów pracujących na miejscu zdarzenia wynika, że nie doszło do włamania na teren komisu samochodowego. Zarówno w budynku jak i wśród zaparkowanych samochodów nie odnotowano żadnych zniszczeń.

Karol Grosz

Fot. Kamil Foryś

Komentarze (3) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się.

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Zaloguj się lub wejdź przez FB

 1. OMG #3100248 26 maj 2022 20:24

  Budynek? Klita 2 na 2 to dla pismaka budynek...

  Ocena komentarza: warty uwagi (3) odpowiedz na ten komentarz

 2. mentor #3100239 26 maj 2022 11:49

  I to są te szczegóły? Nikt nic nie widział, nie słyszał, udziału osób trzecich nie stwierdzono. Są tylko ciała. Przypomina mi to film "To ja złodziej" . Gdzie "...rozumiesz mnie, proszę ja ciebie...." też dwóch gangsterów stanęło do pojedynku na śmierć i życie. Wybrali śmierć, pozabijali się . "proszę ja ciebie, rozumiesz mnie...". Grali w filmie: Gajos, Globisz, Frycz. Super film "...proszę ja ciebie, rozumiesz mnie..."

  Ocena komentarza: warty uwagi (20) odpowiedz na ten komentarz

 3. mentor #3100212 25 maj 2022 21:57

  "... pod kontem balistycznym..." Czy aby na pewno ?

  Ocena komentarza: warty uwagi (17) odpowiedz na ten komentarz