Prezydent Ukrainy Wołodymyr Zełenski podarował Moskwę Prezydentowi Andrzejowi Dudzie

2022-05-22 18:05:56(ost. akt: 2022-05-22 18:13:56)

Autor zdjęcia: Twitter BBN

Prezydent Ukrainy Wołodymyr Zełenski wręczył prezydentowi Polski Andrzejowi Dudzie prezent - to słynny znaczek pocztowy z zatopionym rosyjskim okrętem wojennym Moskwa.
Prezydent Andrzej Duda złożył wizytę w Kijowie. Wygłosił przemówienie przed Radą Najwyższą Ukrainy i spotkał się z prezydentem Wołodymyrem Zełenskim.

Prezydent Ukrainy wręczył Andrzejowi Dudzie prezent - znaczek pocztowy upamiętniający zniszczenie rosyjskiego okrętu Moskwa. Znaczek przedstawia stojącego na brzegu żołnierza pozdrawiającego rosyjski okręt środkowym palcem.Komentarze (4) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się.

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Zaloguj się lub wejdź przez FB

 1. as. #3099982 23 maj 2022 12:29

  Duża flaga polska obok Ukraińskiej, była w tylnej części sali obrad - vis a vis naszego Prezydenta... :-) Brawo Polska, i brawo Prezydent AD. Na naszych oczach środek ciężkości Europy przesuwa się z Europy zachodniej do centralnej. Polska i Ukraina mają razem 80 milionów mieszkańców a przystąpienie Ukrainy do Inicjatywy Trójmorza (Adriatyk, Morze Czarne i Bałtyk) będzie miało zasadniczy wpływ na funkcjonowanie całej Europy. Najwięcej stracą na tym Francuzi, którzy nadal wspierając Rosję stracą jako państwo na znaczeniu w Europie. Jak widać Putin nie przewidział wielu rzeczy rozpoczynając tę wojnę (dwa nowe kraje skandynawskie w NATO, zaangażowanie USA, przyjaźń i pojednanie polsko-ukraińskie i oczywiście co najważniejsze - patriotyczne i bohaterskie zjednoczenie Ukraińców przeciwko agresorowi).

  Ocena komentarza: poniżej poziomu (-8) odpowiedz na ten komentarz

 2. BZ #3099928 23 maj 2022 08:17

  Prezydent w parlamencie ukrów przemawiał na tle flagi z widłami, a u nas ich flagi wiszą na każdym urzędzie użyteczności publicznej. Ot taka wdzięczność ,,bratniego" narodu.

  Ocena komentarza: warty uwagi (12) odpowiedz na ten komentarz

 3. as. #3099909 22 maj 2022 20:44

  Wielkie brawa dla naszego prezydenta. On wie, że środek ciężkości UE będzie za jakiś czas w Europie środkowej a przyjaźń z Ukrainą ma dla Polski znaczenie fundamentalne. Żenujące są komentarze ludzi nie rozumiejących tego co dzieje się na naszych oczach. Ukraina w przeszłości wiele razy stawała po stronie Rosji i przeciwko Polakom a teraz właśnie jest szansa na całkowity reset naszych wzajemnych relacji... I to doskonale rozumie nasz rząd i większość polskiego społeczeństwa... Tylko z wolną i niezależną Ukrainą niezależna od Rosji (również surowcowo) Polska, może ułożyć sobie dobre relacje na długie lata...

  Ocena komentarza: warty uwagi (2) odpowiedz na ten komentarz

 4. Akuku #3099905 22 maj 2022 18:51

  Bardzo tanio nas sprzedał - za jeden znaczek pocztowy. Judasz dostał chociaż 30 srebrników.

  Ocena komentarza: warty uwagi (7) odpowiedz na ten komentarz