Upominkowy Dzień Matki w Warmińskiej Aurze!

2022-05-22 16:06:28(ost. akt: 2022-05-23 09:52:52)   Artykuł sponsorowany
Z okazji Dnia Matki w Aurze i Galerii Warmińskiej szykują wyjątkowe przyjemności. W Aurze przygotowano szereg trakcji od upominków po specjalnie zaaranżowane stoisko wizerunkowe do zdjęć pełne złota i diamentów. Warto tego dnia zaplanować zakupy do obu galeriach, bo będą czekać na mamy nie lada niespodzianki, a dodatkowo za paragony będą wręczane nagrody rzeczowe, a wygraną w konkursie będą zakupy ze stylistą dla mamy.
26 maja to w Polsce święto wszystkim matek, które ma na celu okazanie im szacunku, miłości i podziękowania za trud włożony w wychowanie potomstwa. Tego dnia dzieci zgodnie ze zwyczajem przygotowują dla swoich mam prezenty w postaci kwiatów, słodyczy czy własnoręcznie zrobionych laurek. Ale wiek nie ma tutaj znaczenia, zarówno wśród obdarowujących, jak i obdarowanych. Liczy się relacja matka-dziecko, choć podarunki mogą przybrać bardziej wyrafinowaną formę niż symboliczny gest.

Warto wspomnieć, że w innych krajach ten dzień obchodzony jest w różnych terminach, np. w Norwegii Dzień Matki obchodzony jest w drugą niedzielę lutego, a w Wielkiej Brytanii, Irlandii i Nigerii w czwartą niedzielę wielkiego postu. Ten nasz przypomina celebrowanie w USA, choć tam obchodzony jest w drugą niedzielę maja. W wielu państwach święto to połączone jest z Dniem Kobiet i obchodzi się je 8 marca. Jest tak np. w Bułgarii, na Białorusi, w Albanii, Rosji czy Serbii. Niezależnie jednak od daty intencja jest ta sama, aby uczcić kobiety, które zostały matkami, więc jest pełen miłości i radości.

Aura Centrum Olsztyna oraz Galeria Warmińska także włączają się w przeżywanie tych wyjątkowych chwil przez mamy.

„Z okazji Dnia Matki zatroszczymy się o szczególną atmosferę w naszych centrach. Przygotowaliśmy specjalne atrakcje i konkursy. Mamy, które odwiedzą tego dnia Aurę, na pewno nie pożałują. Paragony za zakupy w tym dniu będziemy wymieniać na nagrody. To będzie także szansa dla tych, co pozostawiają kupowanie upominków na ostatnią chwilę. Nasi najemcy przygotowali specjalne oferty” - zapowiada Natalia Tur, Regional Marketing Manager z NEPI Rockcastle.

W Aurze 26 maja ruszy specjalna akcja prosprzedażowa dla matek. W centrum pojawi się okolicznościowo zaaranżowane stanowisko promocyjne z konferansjerem oraz strefa do robienia zdjęć. Hostessy będą wręczały mamom pralinki i kwiaty. Za paragony zeskanowane w aplikacji Sezam 2.0 będą wydawane nagrody rzeczowe. Za paragon z zakupami o wartości 50 zł otrzymamy perfumetkę, za 100 zł – kosmetyczkę lub notes. Przy wydawaniu nagród będą obowiązywały dwie zasady: 1) wielokrotność paragonów nie upoważnia do dublowania upominków oraz 2) każdy paragon to jedna nagroda.

„W związku z tym przypominamy o posiadaniu aplikacji Sezam 2.0, która będzie upoważniać do odbioru nagrody. Warto wiedzieć, że w Dniu Matki wszystkie panie za każdy zarejestrowany w tej aplikacji paragon otrzymają podwójną ilość punktów! Ponadto na miejscu w dedykowanej strefie w Aurze z pomocą hostessy będzie możliwe zainstalowanie także nowego narzędzia do zbierania punktów na telefon komórkowy pod nazwą Spot” – dodaje Natalia Tur.

W Galerii Warmińskiej z okazji Dnia Matki przygotowano specjalny konkurs z nagrodami, który ruszy 21 maja na kanale Facebook. Będzie można wygrać zakupy ze stylistą w Galerii Warmińskiej dla swojej mamy. Będą to trzy nagrody o wartości: 1000 zł, 800 zł i 500 zł. Zadanie konkursowe będzie polegało na wyborze jednej z czterech stylizacji z myślą o swojej mamie, które zostaną opublikowane na profilu galerii. Dodatkowym atutem będzie wpisanie w komentarzu ID aplikacji SEZAM 2.0.

Organizatorzy atrakcji w Aurze i Galerii Warmińskiej informują, że liczba nagród jest ograniczona. Regulaminy dotyczące udziału w akcjach z okazji Dnia Matki dostępne na stronach internetowych galerii: http://www.auracentrum.pl/ i http://galeria-warminska.pl/.


Warmińska Aura #poprawsobienastrój


AURA CENTRUM
Aura Centrum Olsztyna leży w sercu miasta, tuż obok najważniejszych urzędów i instytucji województwa warmińsko-mazurskiego, zaledwie krok od Starego Miasta. Jest to centrum nowoczesne i przyjazne odwiedzającym, w którym panuje spokojna atmosfera. Na powierzchni użytkowej 25 tys. m² mieści się prawie 100 punktów handlowych i gastronomicznych oraz nowoczesne Kino Helios, mające 8 sal kinowych i mogące pomieścić ponad 1900 miłośników dużego ekranu. W Aurze znajduje się duży market spożywczy i apteka. Oprócz sklepów i lokali restauracyjno-kawiarnianych w Aurze działa uwielbiana przez dzieci biblioteka Abecadło, mieści się tu także ceniona w mieście szkoła muzyczna.
Właścicielem Aura Centrum Olsztyna jest NEPI Rockcastle sp. z o.o., a zarządcą CBRE Sp. z o.o.
Więcej na http://www.auracentrum.pl/

GALERIA WARMIŃSKA
Galeria Warmińska przy ul. Sikorskiego jest kultowym, miejscem na mapie Olsztyna. Dzięki wyjątkowej architekturze, nawiązującej do tradycyjnego warmińskiego budownictwa odwiedzana jest również przez turystów. Na powierzchni użytkowej około 41 500 m² znajduje się 170 sklepów znanych i cenionych w kraju i na świecie marek, wiele butików ma tu jedyne sklepy w regionie, kino, kawiarnie, restauracje, klub fitness, salon zabaw dla dzieci, a także amfiteatr i parking z 1200 miejscami. Galeria jest przyjazna mamom i małym dzieciom: posiada trzy przytulne pokoje, w których można nakarmić czy przebrać dziecko, w strefie restauracyjnej do dyspozycji mam są bezpłatne mikrofalówki. Galeria Warmińska niemal co tydzień przygotowuje imprezy np. pokazy mody, koncerty czy imprezy propagujące zdrowy styl życia.
Właścicielem Galerii Warmińskiej jest Nepi Rockcastle sp. z o.o., a zarządcą CBRE Sp. z o.o.
Więcej na http://galeria-warminska.pl/