Żołnierze z Braniewa uczcili święto Wojsk Rozpoznawczych i Walki Elektronicznej

2022-05-17 06:36:28(ost. akt: 2022-05-17 06:39:22)

Autor zdjęcia: WP

Żołnierze 9 Braniewskiej Brygady Kawalerii Pancernej spotkali się w poniedziałek 16 maja na porannym apelu, by uczcić święto Wojsk Rozpoznawczych i Walki Elektronicznej.
W trakcie apelu odczytano m.in. okolicznościowy list dowódcy 16 Dywizji Zmechanizowanej i rozkaz dowódcy 9 brygady, który z okazji święta Wojsk Rozpoznawczych i Walki Elektronicznej, wyróżnił żołnierzy 9 brygady m.in. pochwałami i listami gratulacyjnymi.

– W dniu Waszego święta składam podziękowania za Waszą służbę i zaangażowanie w szkolenie i realizacje zadań, które jak przystało na żołnierzy 9 Braniewskiej Brygady Kawalerii Pancernej, są realizowane na najwyższym poziomie i z pełnym poświęceniem w dążeniu do osiągnięcia wyznaczonego celu – czytamy w rozkazie, który w zastępstwie dowódcy 9BBKPanc. podpisał szef sztabu ppłk Tomasz Trojnara.

Z kolei obecny na uroczystości szef szkolenia 9 brygady ppłk Zbigniew Graca życzył powodzenia zwiadowcom w dalszej służbie. Tuż po apelu żołnierze kompanii rozpoznawczej 9 brygady wyjechali realizować swoje zadania w ramach ćwiczenia DEFENDER EUROPE 2022.

WP