UŚMIECH DZIECKA Wybraliśmy dzieci na okładkę gazety!

2022-05-16 17:47:28(ost. akt: 2022-07-08 11:30:26)
Z okazji Dnia Dziecka stworzyliśmy wielką galerię pełnych uśmiechu zdjęć dzieci naszych Czytelników. Spośród nich wybraliśmy maluchy, które trafią na okładkę. Otrzymają także mnóstwo wspaniałych nagród, a wśród nich rodzinne sesje fotograficzne, vouchery na zakupy w sklepach SMYK, wyjazdy do Energylandii oraz główna nagroda - wycieczka do Paryża i do Disneylandu.

KLIKNIJ I SPRAWDŹ WYNIKI
RANKING REGIONALNY


Sprawdź regionalne rankingi naszej akcji prezentujące dzieci, które dotychczas uzyskały najwięcej głosów w każdym mieście i powiecie. Dzieci, które zdobędą najwięcej głosów w regionalnych rankingach w każdej kategorii, trafią na okładkę gazety, otrzymają główne nagrody i awansują do ogólnopolskiego finału akcji. Dzieci, które w rankingach regionalnych zajmą miejsca od 2 do 5 także zdobędą nagrody.

KLIKNIJ i SPRAWDŹ

Zobacz rodzinne wideopamiątki z liderami rankingów:
Co roku z okazji Dnia Dziecka dołączamy do gazety specjalny dodatek z zdjęciami dzieci naszych Czytelników, a w serwisie internetowym publikujemy wielką galerię dziecięcych uśmiechów. Akcji towarzyszy także głosowanie, w którym wybierane są najsłodsze maluchy. Ich zdjęcia trafiają na okładkę gazety.

- Z powodzeniem można powiedzieć, że w tym roku będzie to nie tylko Dzień Dziecka, ale Miesiąc Dziecka w naszej gazecie i w naszym serwisie - mówi Bogusław Kaczmarek, pomysłodawca akcji Uśmiech Dziecka. - Dzieci zaprezentujemy na łamach gazety nie tylko w dniu ich święta. Później będziemy przedstawiać na łamach liderów głosowania. Na naszych łamach rodzice będą mogli opowiedzieć o swoich pociechach. Z kolei w naszym serwisie i na Facebooku opublikujemy wideopamiątki - rozmowy z dziećmi i ich rodzicami. Jak zwykle ponad 100 dzieci otrzyma nagrody i upominki. Nowością w tym roku będzie główna nagroda w finale akcji - wyjazd dla całej rodziny do Disneylandu w Paryżu.

Jakie zdjęcie przesłać?


W ramach naszej akcji można przesłać zdjęcie dziecka w każdym wieku. Nie musi to być profesjonalna fotografia - wystarczy zwykłe zdjęcie zrobione telefonem. Najważniejsze, aby uchwycić na nim uśmiech dziecka. Takie fotografie zrobione przez rodziców w chwilach radości, podczas zabawy, mają najwięcej uroku.

Rodzinne wideopamiątki


W czasie trwania głosowania nasi dziennikarze łączą się wideo z rodzinami dzieci i nagrywają rozmowy, w których mogą oni opowiedzieć o swoich pociechach. Dzieci także mogą wystąpić przed kamerą, a rodzice mogą dosłać więcej zdjęć, które zostaną wykorzystane do przygotowania wideopamiątki, która ukaże się w naszym serwisie i którą opublikujemy także na Facebooku.


Twoje dziecko może zostać
gwiazdą kampanii reklamowej


Akcja Uśmiech Dziecka jest prowadzona w każdym województwie w Polsce. Zakończy ją ogólnopolski finał, w którym wezmą udział laureaci z każdego regionu - maluszki, dziewczynki i chłopcy. Wszyscy finaliści będą mieli takie same szanse na zwycięstwo rozpoczynając nową walkę o głosy.

Dzieci, których uśmiechy zdobędą najwięcej głosów w finale, zostaną zaproszone na specjalną, profesjonalną sesję fotograficzną. Podczas niej zostaną wykonane zdjęcia do ogólnopolskiej kampanii promocyjnej akcji Świąteczne Gwiazdeczki. W listopadzie i grudniu kampania ta zostanie przeprowadzona w dziennikach regionalnych i w ich serwisach internetowych w całej Polsce, a związane z nią posty na Facebooku zobaczy kilka milionów osób! W związku z udziałem dziecka w kampanii promocyjnej, jego rodzice otrzymają dodatkową nagrodę w wysokości 2000 złotych.

Czekają nagrody


W każdym mieście i powiecie dziewczynka oraz chłopiec, których zdjęcia zdobędą najwięcej głosów otrzymają:

zaproszenie na profesjonalną, rodzinną sesję zdjęciową


publikację zdjęcia w specjalnym dodatku "ALBUM UŚMIECHÓW", który w lipcu będzie dołączony do całego nakładu gazety
pamiątkowy egzemplarz gazety z dodatkiem
fotoksiążkę ze zdjęciami z sesji fotograficznej oraz innymi zdjęciami wybranymi przez rodziców


pluszową maskotkę z limitowanej serii związanej z akcją Uśmiech Dziecka


duży zestaw kreatywny znanej i cenionej marki Bambino


zestaw książeczek dla dzieci


* * *

W każdym mieście i powiecie dziewczynki oraz chłopcy, którzy zajmą drugie i trzecie miejsca w głosowaniu otrzymają:

pluszową maskotkę z limitowanej serii związanej z akcją Uśmiech Dziecka

zestaw kreatywny znanej i cenionej marki Bambino

zestaw książeczek dla dzieci

W każdym mieście i powiecie rodzice maluszków do dwóch lat, których zdjęcia zdobędą najwięcej głosów otrzymają:

zaproszenie na profesjonalną, rodzinną sesję zdjęciową


publikację zdjęcia w specjalnym dodatku "ALBUM UŚMIECHÓW", który w lipcu będzie dołączony do całego nakładu gazety

pamiątkowy egzemplarz gazety z dodatkiem

fotoksiążkę ze zdjęciami z sesji fotograficznej oraz innymi zdjęciami wybranymi przez rodziców

pluszową maskotkę z limitowanej serii związanej z akcją Uśmiech Dziecka

zestaw gier i zabaw dla najmłodszych cenionej przez rodziców marki "Pucio"

zestaw książeczek dla dzieci


* * *

W każdym mieście i powiecie rodzice maluszków do dwóch lat, które zajmą drugie i trzecie miejsca w głosowaniu otrzymają:

pluszową maskotkę z limitowanej serii związanej z akcją Uśmiech Dziecka

zestaw gier i zabaw dla najmłodszych cenionej przez rodziców marki "Pucio"


zestaw książeczek dla dzieci


Nagrody główne


Na pięć maluszków, pięć dziewczynek oraz pięciu chłopców, którzy zdobędą najwięcej głosów w regionalnym rankingu zwycięzców z miast i powiatów czekają główne nagrody w naszej akcji.

I miejsce w rankingach regionalnych

publikacja zdjęcia na okładce głównego wydania gazety
karta podarunkowa na zakupy w sklepie SMYK o wartości 1500 złotych


voucher dla rodziców na specjalny tort urodzinowy . To będzie wyjątkowy tort wykonany na zamówienie z ulubioną postacią z bajek albo ze zdjęciem dziecka!


awans do ogólnopolskiego finału akcji w danej kategorii Maluszki, Dziewczynki lub Chłopcy

Nagrody za miejsca od 2 do 5 w rankingu wojewódzkim

Dzieci, które zajmą miejsca od 2 do 5 otrzymają:

karty podarunkowe na zakupy w sklepie SMYK o wartości 1 000 złotych

voucher dla rodziców na specjalny tort urodzinowy . To będzie wyjątkowy tort wykonany na zamówienie z ulubioną postacią z bajek albo ze zdjęciem dziecka!

Nagrody
w ogólnopolskim finale


Dzieci, których zdjęcia w każdej kategorii Maluszki, Dziewczynki i Chłopcy zdobędą najwięcej głosów w ogólnopolskim finale akcji Uśmiech Dziecka otrzymają główne nagrody:

zaproszenie dla rodziny na wycieczkę do Paryża obejmującą całodzienną wizytę w Disneylandzie – jednym z najlepszych parków rozrywki na świecie, wiele innych atrakcji dla dzieci oraz zwiedzanie Paryża z rejsem po Sekwanie (nagroda obejmuje wyjazd dwóch rodziców z maks. dwójką dzieci)


dodatkową nagrodę finansową w wysokości 2000 złotych


udział w ogólnopolskiej kampanii akcji Świąteczne Gwiazdeczki prowadzonej w listopadzie i grudniu przez dzienniki regionalne w całej Polsce. Dzieci wezmą udział w nagraniu świątecznego spotu filmowego oraz w profesjonalnej sesji zdjęciowej.

Dzieci, które w kategoriach Dziewczynka i Chłopiec w finale ogólnopolskim zajmą miejsca od 2 do 5 zdobędą:


rodzinne zaproszenie na czterodniowy pobyt w ENERGYLANDII w miejscowości Zator - największym w Polsce rodzinnym parku rozrywki i wesołym miasteczkuZaproszenie obejmuje wyjątkowe atrakcje dla dzieci i rodziców:

cztery noclegi w komfortowym wozie kowbojskim w Western Camp Resort w miejscowości Zator


Dzieci, które w kategorii Maluszki w finale ogólnopolskim zajmą miejsca od 2 do 5 zdobędą:

zaproszenie na rodzinny pobyt w komfortowym hotelu ze SPA z atrakcjami dla najmłodszych i pakietem relaksujących zabiegów dla rodzicówWażne terminy

Specjalny dodatek ze zdjęciami dziecięcych uśmiechów będzie dołączony do całego nakładu gazety w środę, 1 czerwca. Ukażą się w nim zdjęcia przesłane do czwartku, 26 maja włącznie.
W Dniu Dziecka rozpocznie się głosowanie, w którym Czytelnicy wybiorą najpiękniejsze dziecięce uśmiechy. Głosowanie będzie prowadzone osobno w miastach i powiatach województwa w trzech kategoriach: Maluszki (dzieci do 2 lat), Dziewczynki i Chłopcy.
Głosowanie będzie trwać do czwartku, 7 lipca.
Zdjęcia dzieci, które zdobędą najwięcej głosów, trafią na okładkę naszej gazety. Do gazety zostanie także dołączony specjalny dodatek ze zdjęciami laureatów z miast i powiatów.


Informacji o akcji udziela:
Agnieszka Grzelka
tel. 502 499 776
(pn-pt w godz. 9-15)
e-mail: agnieszka.grzelka@polskapress.pl