Droga z Olsztyna na Szczytno jest zamknięta. Utrudnienia potrwają prawie do końca wakacji [ZDJĘCIA]

2022-05-10 14:48:17(ost. akt: 2022-05-10 15:22:16)

Autor zdjęcia: Andrzej Sprzączak

W rejonie Pieczewa odcinek DK53 został zamknięty przez drogowców. Ruch odbywa się po fragmencie starej drogi krajowej. Utrudnienia na odcinku mogą potrwać nawet do końca wakacji.
Na trasie Olsztyn-Szczytno pojawiły się utrudnienia. Zamknięcie drogi krajowej nr 53 będzie ciągnęło się do połowy sierpnia i już zostało zapowiedziane przez drogowców. Jest to odcinek od Klewek aż do węzła Pieczewo.

Z Olsztyna będzie można dostać się drogą krajową nr 53 tylko do węzła Pieczewo. Dojazd do samego Szczytna niestety nie będzie możliwy.

Poruszając się drogą ekspresową S51 od węzła Jaroty, zjechanie z obwodnicy Olsztyna w kierunku Szczytna również nie będzie możliwe.

Cały objazd będzie odbywał się przez Olsztyn starą DK53, a następnie przez Szczęsne.

Prace planowo mają skończyć się do 19 sierpnia. Czasowa organizacja ruchu spowodowana jest deformacją nawierzchni poprzez osiadanie gruntu. Wykonawca robót ponosi koszt naprawy.

Marcelina Langowska


Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się.

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. BZ #3098940 10 maj 2022 21:51

    Ja się pytam co znowu robi flaga obcego państwa na głównej stronie portalu. A może Gazeta Olsztyńska jest już całkowicie ukraińska? Na miłość boską, gdzie my żyjemy. Jeszcze trochę a ukry wejdą nam na głowę.

    Ocena komentarza: poniżej poziomu (-16) odpowiedz na ten komentarz pokaż odpowiedzi (1)