Tacy właśnie jesteśmy. Malownicze, różowe drzewa w Olsztynie są ogałacane z gałęzi [VIDEO]

2022-05-09 13:44:30(ost. akt: 2022-05-09 14:59:32)

Autor zdjęcia: Andrzej Sprzączak

Wczoraj na Facebooku Gazety Olsztyńskiej opublikowaliśmy film z malowniczą alejką różowo kwitnących drzew. Okazuje się, że oprócz mieszkańców Olsztyna chcących podziwiać przyrodę, przyciągnął on także wandali niszczących piękne drzewa.
Film, który nagrał nasz operator, Andrzej Sprzączak wywołał ogromne poruszenie w naszych mediach społecznościowych. Na moment publikacji artykułu nagranie obejrzało kilkanaście tysięcy internautów.

Niestety, nie każdy przychodzi do tego miejsca zrobić sobie zdjęcie. Nasza czytelniczka, która codziennie przechodzi około drzewek w drodze do pracy zwróciła uwagę, że piękny widok przyciąga również mieszkańców, którzy nie widzą nic złego w zerwaniu kilku gałązek.


— Zdjęcie w dzisiejszej gazecie i te moje dwa zdjęcia są zrobione na alejce, którą codziennie chodzę do domu. Nie chce żeby publicznie podawać nazwy ulic, bo...potem drzewa są ogołocone z gałęzi — zwraca uwagę czytelniczka.

Od autora:
Szanujmy nasze olsztyńskie drzewa bo przecież nie mamy ich aż tak dużo. Różowa alejka jest z pewnością pięknym miejscem spacerowym, i zadbajmy o to, żeby tak zostało. Drzewa niech zostaną w parku, bo tam jest ich miejsce.

Karol Grosz

Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się.

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. JACK #3098868 9 maj 2022 16:26

    Z przykrością trzeba stwierdzić że ludzie to bydło jak nie zniszczy to chory chodzi ,to samo jest z brzozami w święto jak przelezą to trzeba drzewka okorować i do domu zabrać !!!!! Po co i do czego XXI wiek a u nas nadal średniowiecze !

    Ocena komentarza: warty uwagi (18) odpowiedz na ten komentarz