Twoje dziecko na okładkę

2022-05-10 12:00:00(ost. akt: 2022-05-10 12:08:06)

Autor zdjęcia: Archiwum GO

Kto nie marzy o tym, żeby choć przez chwilę poczuć się jak książę, czy księżniczka? Państwa dzieci lub wnuki mają na to szansę. Szukamy Małej Księżniczki i Małego Księcia! Wystarczy przysłać zdjęcie dziecka.
Dlaczego warto wziąć udział w naszej akcji? — To doskonała pamiątka i świetna zabawa — mówią zgodnie rodzice naszych laureatów z poprzednich lat.

Nasza akcja trwa w każdym powiecie naszego województwa. Wybierzemy także Małą Księżniczkę i Małego Księcia na szczeblu regionalnym.

Zwycięzcy trafią na okładkę jednego z naszych tygodników lokalnych. Na przykład w przypadku Olsztyna i powiatu olsztyńskiego do "Naszego Olsztyniaka". Zwycięzcy regionalni trafią na okładkę "Gazety Olsztyńskiej".

Kto wygra? O tym zadecydują nasi czytelnicy!

1. Plebiscyt trwa od 09 maja 2022 do 29 maja 2022 roku. Mogą w nim brać udział dzieci urodzone 17.04.2012 i później, zgłoszone do udziału w plebiscycie przez ich rodziców lub opiekunów prawnych zamieszkałe na terenie województwa warmińsko-mazurskiego.
2. W przypadku Olsztyna i powiatu olsztyńskiego zgłoszenie dziecka do udziału w Plebiscycie następuje poprzez nadesłanie drogą elektroniczną jego jednego zdjęcia na adres: redakcja@gazetaolsztynska.pl.
3. Kandydatury dzieci można zgłaszać do dnia 26.05.2022 do godziny 10.00. Wielkość zdjęcia nie może przekraczać 5 MB.
4. Prawidłowe zgłoszenie dziecka do Plebiscytu powinno zawierać:
- imię, nazwisko i wiek dziecka oraz miejscowość,
- zgodę co najmniej jednego rodzica lub opiekuna prawnego na wykorzystanie przez Organizatora wizerunku dziecka na potrzeby Plebiscytu,
- akceptację postanowień regulaminu,
- imię i nazwisko rodzica/opiekuna, numer telefonu do kontaktu.
5. W temacie e-maila należy napisać: Mały Książę i Mała Księżniczka 2022.

Czekamy na Wasze zgłoszenia: redakcja@gazetaolsztynska.pl