Oceń pracę naszych urzędników

2022-05-06 17:05:18(ost. akt: 2022-05-06 17:11:59)   Artykuł sponsorowany
Zapraszamy do wypełnienia ankiety, która pozwoli nam określić poziom Państwa zadowolenia z jakości usług świadczonych przez nasz urząd.
- Co roku w olsztyńskim magistracie prowadzimy badania ankietowe, które mają nam pokazać w jakim miejscu jesteśmy i co jeszcze powinniśmy zrobić, żeby jakość naszej obsługi była na jak najwyższym poziomie - mówi Marta Bartoszewicz, rzeczniczka Urzędu Miasta w Olsztynie - ta ankieta wskazuje nam mocne strony i te obszary, które możemy jeszcze udoskonalić.

Mieszkańcy mają możliwość ocenić m.in. warunki obsługi klientów, dostęp do informacji, wiedzę i kompetencje urzędników, a także czas oczekiwania na obsługę. Uczestnicy badania mogą wypowiedzieć się na temat zachowania urzędników oraz ich chęci udzielania pomocy. Ankietowani zostaną poproszeni również o wskazanie obszaru, który ich zdaniem powinien sprawniej funkcjonować. Na podstawie wyników badania urzędnicy zaplanują działania, które pomogą podnieć jakość realizowanych przez urząd zadań administracji publicznej.

Ankieta jest anonimowa i będzie dostępna do 30 września. Można ją wypełnić online tutaj, lub w wersji papierowej wrzucić do specjalnej urny. Ulotki oraz urny można znaleźć w holu w ratusza, w budynku urzędu przy ul. Wyzwolenia 30, w Urzędzie Stanu Cywilnego, w Wydziale Spraw Obywatelskim (dawny Wydział Komunikacji) oraz w Biurze Obsługi Klienta (narożnik ratusza).

Komentarze (2) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się.

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. Paul Mark . #3098830 8 maj 2022 23:01

    Ocena jest jedna i oczywista.Niekompetencja dywer4sja komunikacyjna totalna głupota niszczenie miasta i regionu przez PO PSL i SLD

    Ocena komentarza: warty uwagi (8) odpowiedz na ten komentarz

  2. Paul Mark . #3098831 8 maj 2022 23:01

    Ocena jest jedna i oczywista.Niekompetencja dywer4sja komunikacyjna totalna głupota niszczenie miasta i regionu przez PO PSL i SLD

    Ocena komentarza: warty uwagi (7) odpowiedz na ten komentarz