Jak oceniasz pracę urzędników w Olsztynie? Urząd Miasta organizuje specjalne badania

2022-05-02 11:15:29(ost. akt: 2022-05-02 11:22:05)
Ankieta jest anonimowa i będzie dostępna do 30 września

Ankieta jest anonimowa i będzie dostępna do 30 września

Autor zdjęcia: Urząd Miasta Olsztyna

Urząd Miasta w Olsztynie oferuje mieszkańcom możliwość wypełnienia anonimowej ankiety na temat jakości usług świadczonych przez urzędników. Każdy chętny może wskazać mocne i słabe strony Urzędu w taki sposób, aby ratusz wiedział co musi jeszcze poprawić.
Mieszkańcy mają możliwość ocenić m.in. warunki obsługi klientów, dostęp do informacji, wiedzę i kompetencje urzędników, a także czas oczekiwania na obsługę. Uczestnicy badania mogą wypowiedzieć się na temat zachowania urzędników oraz ich chęci udzielania pomocy.

Ankietowani zostaną poproszeni również o wskazanie obszaru, który ich zdaniem powinien sprawniej funkcjonować. Na podstawie wyników badania urzędnicy zaplanują działania, które pomogą podnieć jakość realizowanych przez urząd zadań administracji publicznej.

— Co roku w olsztyńskim magistracie prowadzimy badania ankietowe, które mają nam pokazać w jakim miejscu jesteśmy i co jeszcze powinniśmy zrobić, żeby jakość naszej obsługi była na jak najwyższym poziomie — mówi Marta Bartoszewicz, rzeczniczka Urzędu Miasta w Olsztynie — Ta ankieta wskazuje nam mocne strony i te obszary, które możemy jeszcze udoskonalić.

Ankieta jest anonimowa i będzie dostępna do 30 września. Można ją wypełnić online (LINK DO ANKIETY, lub w wersji papierowej wrzucić do specjalnej urny. Ulotki oraz urny można znaleźć w holu w ratusza, w budynku urzędu przy ul. Wyzwolenia 30, w Urzędzie Stanu Cywilnego, Wydziale Komunikacji oraz w Biurze Obsługi Klienta (narożnik ratusza).

Źródło: UM Olsztyn

Komentarze (2) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się.

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Zaloguj się lub wejdź przez FB

 1. Never #3098509 2 maj 2022 14:06

  będę oceniał na 5+ gdy Prezydentem zostanie Poseł Szmit

  Ocena komentarza: poniżej poziomu (-5) odpowiedz na ten komentarz

 2. basilo #3098506 2 maj 2022 11:55

  Fajnie że pytacie, a więc ch...o.

  Ocena komentarza: warty uwagi (3) odpowiedz na ten komentarz