Pijany mężczyzna zdemolował przystanek na dworcu PKP w Szczytnie

2022-04-08 11:05:39(ost. akt: 2022-04-08 11:12:57)

Autor zdjęcia: KPP w Szczytnie

Straty oszacowano na około 15 tys. złotych. Mężczyzna został zatrzymany. Przeprowadzone badanie wykazało 2 promile alkoholu w organizmie 39-latka.
Szczycieńscy policjanci zostali skierowani na ul. Kolejową, na peron dworca PKP, gdzie według zgłoszenia mężczyzna miał demolować wiatę przystanku. Sprawca oddalił się z miejsca przed przybyciem patrolu. Dzięki szybkim i skutecznym działaniom policjantów, mężczyzna po kilku minutach został zatrzymany na jednej ze szczycieńskich ulic.

Sprawcą okazał się 39-letni mężczyzna, mieszkaniec powiatu nidzickiego, był pijany, miał ponad 2 promile alkoholu w organizmie.

Wandal trafił do policyjnej celi. Po wytrzeźwieniu usłysz ałzarzuty uszkodzenia mienia, za co grozi mu kara nawet do 5 lat pozbawienia wolności. Natomiast właściciel przystanku swoje straty powstałe w wyniku zniszczenia pięciu szyb i uszkodzenia klapy śmietnikowej, oszacował na ponad 15 tys. złotych.

Za zniszczenie cudzego mienia grozi kara 5 lat pozbawienia wolności.

Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się.

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. Marcin #3097253 10 kwi 2022 16:34

    Dlaczego zawsze o takich odpadach piszecie "mężczyzna" ? Proszę nie obrażać mężczyzn. Nazywajmy rzeczy po imieniu : poprostu 39LETNI DEBIL.

    odpowiedz na ten komentarz