Przygotowania do Wielkiej Nocy w Warmińskiej Aurze!

2022-04-07 15:12:21(ost. akt: 2022-04-07 15:27:30)   Artykuł sponsorowany
Przywitaliśmy wiosnę, Wielkanoc zbliża się wielkimi krokami. W olsztyńskich galeriach zapanował nastrój świąteczny. Galeria Warmińska zaprasza na Wielkanocny Jarmark produktów regionalnych, a w Aurze przygotowano specjalną atrakcję dla dorosłych i dzieci w postaci labiryntu wielkanocnego z nagrodami. Ponadto za zakupy świąteczne będzie można otrzymać karty podarunkowe.

Wielkanoc to czas nadziei, radości oraz wzajemnej życzliwości. Przygotowania do świąt obejmują dekorowanie domów oraz przyrządzanie potraw na świąteczny stół. W niedzielę wielkanocną najczęściej wspólnie z rodziną zasiadamy do śniadania obfitego w jaja, sałatki, wędlinę, kiełbasy i wszelkie mięsne wyroby oraz wypieki, takie jak babki czy mazurki. Skosztowanie w święta tradycyjnych potraw ma pozytywnie wpływać na cały kolejny rok. Dlatego też warto szczególnie zadbać o odpowiedni wystrój i dobrej jakości produkty.

„Z okazji Wielkiej Nocy w Galerii Warmińskiej na naszym Jarmarku Produktów Regionalnych gościmy Targ Wujaszków. Dostępne będą wysokiej klasy produkty codzienne, jak i smaczne przekąski. Klienci znajdą tutaj także pieczywo tradycyjne, ciasta domowe, oliwki, wędliny tradycyjne, sery białe, oscypki, idealne do przygotowania wielkanocnych potraw. Oprócz produktów lokalnych będzie można również zaopatrzyć się w wyselekcjonowane produkty zagranicznych producentów” – zapowiada Natalia Tur, Regional Marketing Manager z NEPI Rockcastle.


Z kolei w Aurze 8 kwietnia ruszy specjalna akcja prosprzedażowa dla klientów. Na poziomie +2 przy windzie panoramicznej stanie labirynt wielkanocny skonstruowany z żywych tuj, ozdobiony wielkanocnymi akcentami.

„Przy labiryncie umieścimy dedykowane stoisko informujące o akcji, w ramach której za zakupy na kwotę min. 150 zł, po zarejestrowaniu paragonów w aplikacji Sezam 2.0, klient będzie mógł odebrać kartę podarunkową o wartości 50 zł. Akcja będzie odbywała się w godzinach 12.00 - 18.00 do 15 kwietnia” – informuje Natalia Tur.

Jak wziąć udział w akcji prosprzedażowej? Instrukcja krok po kroku.
1. Zrób zakupy w Aura Centrum na kwotę min. 150 zł. Paragony mogą się łączyć, aby uzyskać kwotę minimalną należy mieć maks. 2 paragony.
2. Zeskanuj paragony w aplikacji Sezam 2.0.
3. Okaż hostessie paragony do ostemplowania i zarejestrowane paragony w aplikacji lojalnościowej Sezam 2.0.
4. Odbierz kartę podarunkową o nominale 50 zł.

Uwaga! Pula nagród jest ograniczona i wynosi 33 000 zł.

Ponadto w terminie 13-15 kwietnia w Aurowym labiryncie zaplanowano atrakcje dla dzieci. Każde dziecko otrzyma koszyczek, do którego będzie zbierać odnalezione w labiryncie jaja z literkami. Zebrane

jaja mają utworzyć słowo ZAJĄC. Za wykonanie zadania uczestnik otrzyma jajko niespodziankę. Każdego dnia będzie do wygrania 100 jajek.

Organizatorzy atrakcji informują, że liczba nagród jest ograniczona. Regulamin dotyczący udziału w wielkanocnej akcji dostępny jest na stronie internetowej galerii: http://www.auracentrum.pl/.

Warmińska Aura #poprawsobienastrój