Węgorzewo: Pijany traktorzysta spowodował wypadek jadąc po nową przyczepę

2022-03-30 13:37:04(ost. akt: 2022-03-30 13:56:06)
Traktorzysta miał 1,5 promila alkoholu w organizmie

Traktorzysta miał 1,5 promila alkoholu w organizmie

Autor zdjęcia: KPP Węgorzewo

Rolnik z gminy Węgorzewo wieczorem świętował zakup nowej przyczepy, poszedł spać a rano wypił piwo i dopiero pojechał odebrać nowy nabytek. Okazało się, że to bardzo zły pomysł bo traktorzysta był kompletnie pijany i po drodze spowodował wypadek.
We wtorek (29.03.2022r.) około 12:30 dyżurny węgorzewskiej komendy został powiadomiony o zdarzeniu drogowym, do którego doszło w miejscowości Dąbrówka Mała.

Na miejsce funkcjonariusze najpierw sprawdzili, czy nikt z uczestników nie potrzebuje pomocy medycznej, a następnie przystąpili do ustalenia okoliczności zdarzenia. Szybko okazało się, że kierowca traktora, który doprowadził do kolizji z toyotą, jest pijany.

Przeprowadzone badanie wykazało, że mężczyzna miał blisko półtora promila alkoholu w organizmie. Ponadto pojazd, którym poruszał się 45-latek nie posiadał aktualnych badań technicznych.

Traktorzysta tłumaczył mundurowym, że jechał po przyczepę, którą już wczoraj opił, a dziś rano poprawił jeszcze piwem. Mężczyzna stracił prawo jazdy. Teraz za swoje nieodpowiedzialne zachowanie odpowie przed sądem.

Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się.

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. Grzes #3096588 30 mar 2022 20:16

    Ale nowość. Pijany traktorzysta i traktor bez przeglądu. Przecież to standard.

    Ocena komentarza: warty uwagi (10) odpowiedz na ten komentarz