Dzik z Olsztyna ponownie stał się gwiazdą internetu. Film z "grającym w piłkę" zwierzęciem jest bardzo popularny na TikToku [VIDEO]

2022-03-25 07:54:33(ost. akt: 2022-03-25 08:07:08)
Dzik z Olsztyna stał się gwiazdą TikToka

Dzik z Olsztyna stał się gwiazdą TikToka

Autor zdjęcia: Zrzut ekranu/ TikTok Tymon Michałkiewicz

Do kuriozalnej sytuacji doszło w Olsztynie na jednym z boisk na Osiedlu Generałów. Do dwóch chłopców grających w piłkę przyłączył się...dzik. Szybko okazało się, że umiejętności sportowe popularnego w mieście zwierzaka zachwyciły całą Polskę a film przekroczył 63 tys. polubień.
O dzikach w Olsztynie napisano już chyba wszystko. Zwierzęta stały się prawdziwą ikoną miasta i są wymieniane zaraz obok malowniczych jezior jako druga ikona stolicy Warmii. Ostatnio temat dzików jednak ucichł i słyszymy tylko o pojedynczych incydentach, wszystko za sprawą odłowni, które od pewnego czasu działają w mieście.

Nie oznacza to jednak, że dzików w Olsztynie nie ma. Tymon Michałkiewicz z Olsztyna uwiecznił na filmie jak jeden z nich "gra w piłkę" na jednym z boisk na Osiedlu Generałów w Olsztynie.

Dzik okazał się dobrym napastnikiem i skutecznym dryblerem, bo bez problemu pokonał z piłką całe boisko. Być może dzikim zawodnikiem zainteresują się lokalne kluby piłkarskie?

Film stał się hitem TikToka a w chwili publikacji tego artykułu ma już ponad 63 tys. polubień.


Karol Grosz

Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się.

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. basilo #3096208 25 mar 2022 09:27

    Lepsza motoryka niż Reprezentacja w meczu ze Szkocją

    Ocena komentarza: warty uwagi (18) odpowiedz na ten komentarz