Wiosenna pomoc dla Ukrainy w Galerii Warmińskiej i Aurze Centrum Olsztyna dla ośrodka w Rybakach

2022-03-23 10:00:21(ost. akt: 2022-03-22 19:34:58)   Artykuł promocyjny
23 marca, w pierwszych dniach wiosny, w Galerii Warmińskiej i Aurze rozpoczyna się kolejna akcja pomocowa na rzecz uchodźców z Ukrainy przebywających w ośrodku w Rybakach. Kupując szczegółowo określone, niezbędne produkty za kwotę 150 zł można otrzymać bony na zakupy w Galerii Warmińskiej oraz karty podarunkowe do realizacji w Aura Centrum o wartości 50 zł. Łączna wartość rozdawanych bonów i kart to prawie 30 000 zł.

Z początkiem wiosny (23 marca) rusza kolejna akcja pomocowa na rzecz uchodźców z Ukrainy mieszkających w ośrodku w Rybakach. Tym razem pomoc można nieść, robiąc zakupy w Galerii Warmińskiej i w Aurze Centrum Olsztyna. Aby wziąć udział w akcji trzeba zakupić w galeriach wymienione na poniższej liście produkty na kwotę minimum 150 zł. Następnie w punkcie promocyjnym należy okazać paragony do ostemplowania przez hostessę i przekazać dary. W podziękowaniu za zaangażowanie będzie można otrzymać bony do realizacji Galerii Warmińskiej oraz karty podarunkowe do wykorzystania w Aurze o nominale 50 zł. Dodatkowo za każdy zarejestrowany paragon w aplikacji Sezam 2.0 zostaną naliczone punkty, za które będzie można odbierać nagrody.

Nasze działania pomocowe muszą być długofalowe i przemyślane. Potrzeby są bardzo duże. Staramy się wspierać przybywających do nas uchodźców w sposób zorganizowany i zapewniać te środki, które aktualnie są najbardziej potrzebne. Pozostajemy w stałym, bliskim kontakcie z koordynatorami ośrodka Caritas w Rybakach – informuje Natalia Tur, Regional Marketing Manager z NEPI Rockcastle.

Tym razem zbiórka dotyczy następujących produktów:
• środki spożywcze z długim terminem ważności,
• słodycze dla dzieci,
• środki chemiczne i środki czystości,
• środki higieny osobistej, pieluchy,
• przybory szkolne,
• sprzęt sportowy.

Miejsca zbiórki:
• w Galerii Warmińskiej: info punkt przy wyspie Hirpol, który mieści się na poziomie 0 przy windzie panoramicznej, czynny w godzinach 11-19;
• w Aurze: punkt sAPPort, który mieści się na poziomie +2, w ciągu komunikacyjnym przy salonie Jean Louis David, czynny w godzinach 11.00 -19.00.
Wiosenna inicjatywa potrwa do wyczerpania puli bonów i kart, których łączna kwota wynosi 20 000 zł. Wśród ważnych zasad organizowanej akcji należy wymienić dwie:
1) paragony nie łączą się, a wielokrotność wydanej kwoty nie uprawnia do otrzymania większej ilości bonów lub kart podarunkowych.
2) 1 paragon na kwotę min. 150 zł z przekazanymi zakupami o wartości minimum 150 zł = 1 szt. bonu/ karty podarunkowej na kwotę 50 zł.
Więcej szczegółów dostępnych w regulaminie na www.galeria-warminska.pl oraz www.auracentrum.pl.
Wszystkie dary zostaną przekazane do ośrodka w Rybakach w województwie warmińsko-mazurskim.

W czwartek (10 marca) w Galerii Warmińskiej i Aurze zakończyła się zbiórka darów dla Łucka organizowana przez Miasto Olsztyn we współpracy z olsztyńskim Bankiem Żywności, ale punkty zbiórek pozostają nadal czynne. Do 19 marca olsztyńskie galerie zbierały także workoplecaki do pakietów powitalnych dla ukraińskich dzieci przybywających na granicę. Zbiórki rzeczowe będą organizowane na bieżąco, w zależności od potrzeb.