Rapowy gigant kolejną gwiazdą tegorocznej Kortowiady!

2022-03-22 13:14:20(ost. akt: 2022-03-22 15:27:08)
Sokół zagra na tegorocznej Kortowiadzie

Sokół zagra na tegorocznej Kortowiadzie

Organizatorzy tegorocznej Kortowiady ogłosili kolejną gwiazdę. Tym razem jest to hip-hopowy gigant - Sokół.
Podczas koncertów Sokół zamienia się w charyzmatycznego lidera. Podczas juwenaliów muzyk wykona m.in. utwory z płyty „Nic”, będącej drugim solowym album Sokoła, który ukazał się pod koniec 2021 roku. Koncert odbędzie się 3 czerwca na plaży w kampusie akademickim UWM.

Sokół jest jedną z 15 gwiazd, które wystąpią na głównej scenie tegorocznych juwenaliów w Olsztynie. Podczas 61. edycji Kortowiady zagrają także: Kaśka Sochacka, Baranovski, Happysad, Vito Bambino, Enej, Kwiat Jabłoni, Tymek, PRO8L3M, Łydka Grubasa i Kayah.

Przypominamy, że koncerty są biletowane. W odpowiedzi na liczne prośby, do sprzedaży wprowadzono bilety jednodniowe. Specjalna pula wejściówek w niższych cenach czeka z kolei na studentów innych uczelni, a bilety ulgowe mogą kupować studenci i pracownicy UWM.

Kortowiada 2022 rozpocznie się 1 czerwca i potrwa cztery dni. Scena główna będzie działać od czwartku do soboty. Poza koncertami organizatorzy zaplanowali szereg wydarzeń towarzyszących. Począwszy od tradycyjnej parady studentów rozpoczynającej juwenalia, przez wydarzenia sportowe i artystyczne, aż do tych o charakterze rozrywkowym i tanecznym, czyli np. Silent Party.