Policjanci z Olsztyna uratowali mężczyznę, który próbował się powiesić

2022-03-15 11:49:05(ost. akt: 2022-03-15 11:55:44)
W poniedziałek (14 marca) dzięki błyskawicznej interwencji policjantów nie doszło do tragedii. Funkcjonariusze w ostatniej chwili zdjęli pętlę z szyi mężczyzny, który próbował powiesić się na drzewie.
Oficer dyżurny Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie otrzymał zgłoszenie, że pewien mężczyzna na terenie Olsztyna może znajdować się w okolicznościach zagrażających jego życiu lub zdrowiu. Bez chwili zastanowienia wysłał patrol na miejsce zdarzenia

Post. Julia Chamerska oraz st. post. Robert Drąg podczas sprawdzenia terenu zauważyli mężczyznę wiszącego na drzewie. Na jego szyi był zaciśnięty i przytwierdzony do gałęzi pasek od spodni.

Policjanci w ostatniej chwili ściągnęli pętlę z szyi mężczyzny i udzielili mu pomocy przedmedycznej. Dzięki temu 39-latek odzyskał świadomość. Mężczyzna ostatecznie trafił do szpitala, gdzie otrzymał specjalistyczną pomoc.

Fot. KMP w Olsztynie

Źródło: KMP w Olsztynie

Komentarze (2) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się.

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. Dorota #3095545 15 mar 2022 19:56

    Pamiętamy też olsztyńskich milicjantów jak nas pałowali i zmuszali do zamykania biznesów pod pretekstem plandemii. Nakładali mandaty za brak maseczki podczas gdy w polszy nigdy nie było i nadal nie ma obowiązku noszenia ściery na twarzy. Nie wykluczone że ta próba samobójcza może wynikać właśnie z ich działania sprzed roku czy półtora. Na psa budę!

    Ocena komentarza: poniżej poziomu (-13) odpowiedz na ten komentarz

  2. Teddy #3095496 15 mar 2022 15:10

    Ta dziewczynka co tu robi?...zgubiła się chyba.....hahaha

    Ocena komentarza: poniżej poziomu (-7) odpowiedz na ten komentarz