Rybno: Petarda Klonowo wygrała puchar wójta! [ZDJĘCIA]

2022-03-14 07:34:25(ost. akt: 2022-03-14 07:40:15)

Autor zdjęcia: nadesłane

W niedzielę, 13 marca 2022r. w hali Ośrodka Sportu i Rekreacji w Rybnie odbył się III Turniej Piłki Nożnej Old Boys 35+ o Puchar Wójta Gminy Rybno. Organizatorami turnieju byli: Grupa Młodzieży „W Rękach Młodych”, OSiR w Rybnie, Gmina Rybno oraz Stowarzyszenie „Żabianka”.
Udział w turnieju wzięło 9 drużyn, które zostały podzielone na dwie grupy A i B, w których obowiązywał system rozgrywek „każdy z każdym” 1 x 10 minut. Turniej sędziowali: Zbigniew Cegiełka i Paweł Wółkowski. Opiekę medyczną zapewniła Barbara Adamska. Sędziami technicznym byli: Mateusz Piotrowicz, Łukasz Piórkowski i Sylwester Kasprowicz.

Dla wszystkich zawodników został przygotowany ciepły posiłek, który ugotowała Maria Kozłowska z Truszczyn. Najlepsze cztery zespoły otrzymały od organizatorów pamiątkowe puchary, a najlepsze trzy drużyny dodatkowo medale. Najlepszy zawodnik, strzelec oraz bramkarz otrzymali statuetki oraz nagrody rzeczowe.

W finale turnieju znalazły się drużyny – Lider Złotowo i Petarda Klonowo. Mecz był bardzo wyrównany, jednakże to drużyna z Klonowa sięgnęła po końcowe mistrzostwo w turnieju. To wszystko za sprawą Marcina Marchelka, który trzy sekundy przed końcem spotkania w efektywny sposób pokonał bramkarza przeciwników. Puchary, medale oraz statuetki wręczali: Wójt Gminy Rybno – Tomasz Węgrzynowski oraz Kierownik OSiR-u w Rybnie – Hanna Bem.

Najlepszy bramkarz: Kamil Wiśniewski (Petarda Klonowo)
Najlepszy zawodnik: Dawid Mederski (Lider Złotowo)
Najlepszy strzelec: Łukasz Mosakowski (BS Joga Bonito Brodnica) 8 bramek