Olsztyn: Kompletnie pijana kobieta w zaawansowanej ciąży wezwała policję. Była zaskoczona, gdy funkcjonariusze przyjechali

2022-03-11 12:58:03(ost. akt: 2022-03-11 13:53:48)
Kobieta w zaawansowanej ciąży miała ponad 3 promile alkoholu w organiźmie

Kobieta w zaawansowanej ciąży miała ponad 3 promile alkoholu w organiźmie

Autor zdjęcia: Pixabay

Wczoraj (czwartek 10 marca) w nocy na policję zadzwoniła kobieta, która twierdziła, że będąc w zaawansowanej ciąży została pobita przez partnera. Po wyważeniu drzwi okazało się, że jedynym zagrożeniem dla jej życia są trzy promile alkoholu w organizmie.
W nocy z czwartku na piątek (10/11 marca) operator numeru alarmowego 112 otrzymał zgłoszenie od kobiety, która twierdziła, że jest w zaawansowanej ciąży i została brutalnie pobita przez swojego partnera w jednym z mieszkań na terenie Olsztyna.

Natychmiast pod wskazany adres został wysłany policyjny patrol. Drzwi do mieszkania były zamknięte i nikt nie otwierał ich, pomimo wielokrotnego pukania i nawoływania. Ze względu na uzasadnione podejrzenie zagrożenia życia lub zdrowia do otwarcia drzwi od mieszkania zadysponowano strażaków.

Po wejściu do środka w jednym z pomieszczeń zastano kompletnie pijane śpiące dwie osoby. Kobieta zaprzeczyła, aby doszło do jakiejkolwiek awantury oraz nie potrzebowała pomocy medycznej. 31-latka twierdziła, że nie dzwoniła na numer alarmowy. Jej słowa szybko zweryfikowano oddzwaniając na numer telefonu, z którego wykonano połączenie na numer alarmowy. Telefon znalazł się przy 31-latku.

Ze względu na stan upojenia alkoholowego oraz zachowanie kobiety została ona przetransportowana do izby wytrzeźwień. W jej organizmie krążyły blisko 3 promile alkoholu. 31-latka ostatecznie została ukarana mandatem w wysokości 1000 złotych za bezpodstawne wezwanie służb oraz zakłócanie porządku i spokoju publicznego.

Policjanci przypominają: numer alarmowy 112 powinien być wybierany tylko w nagłych przypadkach. Pamiętajmy, że bezpodstawnie powiadamiając służby ratunkowe narażamy na realne niebezpieczeństwo osoby, które w tym momencie mogą potrzebować pilnej pomocy.


Komentarze (2) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się.

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Zaloguj się lub wejdź przez FB

 1. Obrzydliwy dziad #3095220 12 mar 2022 03:13

  To jest prawo, wlamuja ci sie plewniaki do domu i jeszcze na izbe zabieraja.

  Ocena komentarza: warty uwagi (11) odpowiedz na ten komentarz pokaż odpowiedzi (1)

  1. Dorota #3095166 11 mar 2022 16:24

   Nie dziwi nic. Typowy obraz młodej polki. Dać jej 2000+ i jeszcze kilka innych plusów.

   Ocena komentarza: warty uwagi (13) odpowiedz na ten komentarz