Narkotyki, groźby i niealimentacja. Trzech poszukiwanych zatrzymanych w ciągu jednego dnia.

2022-02-28 14:22:43(ost. akt: 2022-02-28 14:34:50)

Autor zdjęcia: KPP w Szczytnie

Szczycieńscy policjanci w ciągu zaledwie jednego dnia zatrzymali, aż trzech poszukiwanych mężczyzn. 40-latek, który miał na swoim koncie naruszenie przepisów Ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii „wpadł” podczas interwencji. 27-letni mieszkaniec gminy Wielbark, poszukiwany m. in. listem gończym, ukrywał się na terenie powiatu przasnyskiego, a 62-letni mieszkaniec gminy Rozogi poszukiwany był za niealimentację przez Sąd Rejonowy w Giżycku.
W piątek (25.02.22r.) tuż po północy funkcjonariusze z referatu patrolowo – interwencyjnego otrzymali anonimowe zgłoszenie, z którego wynikało, że w jednym z mieszkań położonych przy ulicy M. Konopnickiej przebywa poszukiwany mężczyzna. Mundurowi postanowili zweryfikować to zgłoszenie. Pod wskazanym adresem rzeczywiście zastali 40-letniego mieszkańca Szczytna, który po sprawdzeniu w policyjnych systemach informatycznych okazał się być poszukiwany. 49-latek miał na swoim „koncie” naruszenie przepisów Ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii, dlatego zgodnie z decyzją sądu został zatrzymany i doprowadzony do zakładu karnego.

Tego samego dnia (25.02.22r.) parę minut po godzinie 07:00 szczycieńscy kryminalni zapukali do drzwi jednego z mieszkań położonych w powiecie przasnyskim w woj. mazowieckim. Z ustaleń funkcjonariuszy wynikało, że pod tym adresem ukrywa się pewien 27-letni mieszkaniec gminy Wielbark. Mężczyzna poszukiwany był listem gończym przez Prokuraturę Rejonową w Przasnyszu oraz Zarządzeniem wydanym przez Prokuraturę w Legionowie. Ponadto miał do odbycia karę pozbawienia wolności za przestępstwo kierowania gróźb karanych. Przypuszczenia kryminalnych po raz kolejny potwierdziły się. 27-latek został zatrzymany i osadzony w zakładzie karnym.

Również w piątek (25.02.22r.) parę minut przed godziną 11:00 funkcjonariusze z Posterunku Policji w Świętajnie poinformowali oficera dyżurnego o zatrzymaniu poszukiwanego mieszkańca gminy Rozogi. Nakaz zatrzymania 62-latka wydał Sąd Rejonowy w Giżycku. Mężczyzna nie dopełnił ciążącego na nim obowiązku alimentacyjnego. Został zatrzymany i zgodnie z decyzją sądu przewieziony do wskazanego zakładu karnego, gdzie spędzi najbliższych 150 dni.

Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się.

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. Babcia #3093804 28 lut 2022 15:20

    Młodzi mężczyźni, Polacy - nie żeńcie się i nie płódźcie dzieci, system w polszy jest antymęskie i antyojcowskie. Sądy dyskryminują mężczyzn i ojców. Zostaje im tylko tyrać i alimenty płacić.

    Ocena komentarza: warty uwagi (3) odpowiedz na ten komentarz