Wyjątkowy wieczór w Browarze Warmia. Na Scenie Browar zagra zespół BAiKA

2022-02-23 09:39:52(ost. akt: 2022-02-23 09:52:57)

Autor zdjęcia: materiały organizatora

Dziś (23 lutego) wieczorem na Scenie Browar w olsztyńskim Browarze Warmia zagości Zespół BAiKA. Tego wieczoru usłyszymy Kasię "Kafi" Figaj oraz Piotra Banacha. Ty też możesz być z nimi na żywo.
Mamy dla Was 5 podwójnych zaproszeń na dzisiejszy koncert. Wystarczy do nas zadzwonić na numer telefonu 89 539 75 04 o godzinie 12.

KIEDY?

23 lutego
Browar Warmia (ul. Nowowiejskiego 15) godz. 19:00.

Nazwa zespołu pochodzi od Banach i Kafi, czyli Piotr Banach i Katarzyna Figaj. Piotr Banach to założyciel i pierwszy kompozytor zespołu Hey, producent i współkompozytor debiutanckiej solowej płyty Katarzyny Nosowskiej Puk, puk, założyciel zespołu Indios Bravos, autor solowej płyty Wu-Wei z udziałem Abradab,

Katarzyna Figaj - śpiew, instrumenty klawiszowe - swój artystyczny pseudonim zbudowała w oparciu o zbitkę pierwszych sylab imienia nazwiska, stąd Kafi. Pochodząca z Legnicy wokalistka związała się z zespołem StandBy, w którym śpiewała i pisała teksty. Szerszej publiczności dała się poznać występując u boku Katarzyny Nosowskiej podczas jubileuszowej trasy zespołu Hey - Fayrant Tour.