Wpadł ciężarówką do rowu na DK16. Trwa akcja wyciągania pojazdu [ZDJĘCIA]

2022-02-18 12:34:23(ost. akt: 2022-02-18 12:45:43)
Trwa akcja wyciągania ciężarówki z rowu

Trwa akcja wyciągania ciężarówki z rowu

Autor zdjęcia: Zbigniew Woźniak

Kierowca ciężarówki może mówić o dużym szczęściu. Z powodu nadmiernej prędkości 29-latek stracił panowanie nad pojazdem po czym zjechał do przydrożnego rowu i wywrócił pojazd. Na szczęście w wyniku zdarzenia ucierpiał tylko jego portfel, który został uszczuplony o 2500 zł.
Do zdarzenia doszło wczoraj (czwartek 17 lutego) wieczorem w okolicy Wójtowa.

Według ustaleń pracujących na miejscu policjantów, kierujący pojazdem ciężarowym wraz z naczepą nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze w wyniku czego stracił panowanie nad pojazdem i zjechał do przydrożnego rowu gdzie pojazd się wywrócił.

Fot. Zbigniew Woźniak

29-letni kierowca nie odniósł żadnych obrażeń. Za spowodowanie zagrożenia w ruchu drogowym mężczyzna został ukarany mandatem w wysokości 2500 zł, do jego konta zostały dodane również punkty karne.

Mimo tego, że zdarzenie miało miejsce wczoraj wieczorem, to akcja wydobywania ciężarówki jest trudnym zdaniem logistycznym i wymaga specjalistycznego sprzętu. TIR został dziś rano rozładowany, a obecnie na miejscu pracuje ekipa, która próbuje wyciągnąć pojazd z rowu.

Na miejscu jest nasz fotoreporter, Zbigniew Woźniak.

Karol Grosz


Komentarze (3) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się.

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Zaloguj się lub wejdź przez FB

 1. Jacol #3092566 18 lut 2022 17:09

  MASAKRA! ,MASAKRA I RAZ JESZCZE MASAKRA!!! Ten wypadek dowodzi tylko jednego - jak działają służby w tym kraju - czyli nie działają praktycznie wcale. Skoro wypadek miał miejsce 17 lutego wieczorem a jadąc dziś około godziny 9 tej - to auto jeszcze leżało - to pokazuje jaki jest ten kraj!!!! Tylko łapy po kjasę wystawiają wszelkie nieroby i cała administracja a pracujących brak. Wszystko się wali, administracja, wojskowość, wszelkie służby itd. itp. Kraj do kitu i tylko czekać aż pierdutnie. takie oto mamy rządy od 89 roku. Wstyd, dramat i porażka. Wstydzę się że urodziłem się w kraju gdzie tylko liczą się machloje i kombinacje. I tak jest odkąd pamiętam. Szkoda, że jestem już za stary, gdybym wiedział, że rozpitolą ten kraj dawno bym wyjechał. A teraz już się mleko rozlało a winnych jak zawsze nie ma i nie będzie!!! Wstyd za was wszystkich rządzących po 89 Roku. WSTYD I HAŃBA !!!!!

  Ocena komentarza: poniżej poziomu (-4) odpowiedz na ten komentarz pokaż odpowiedzi (1)

  1. basilo #3092530 18 lut 2022 13:55

   A ja tam sobie biwaczek tam robiłem, co znalazłem to zjadłem

   Ocena komentarza: poniżej poziomu (-5) odpowiedz na ten komentarz

  2. Stary dziad #3092528 18 lut 2022 13:49

   Wielkie aj-waj. Wiele razy tam wpadałem do rowu. Zawsze jak wytrzeźwiałem to wstawałem i wychodziłem.

   Ocena komentarza: poniżej poziomu (-5) odpowiedz na ten komentarz