Coraz bliżej końca rozgrywek. Zalani wciąż liderem

2022-02-18 08:00:00(ost. akt: 2022-02-18 08:46:46)
Zalani Kętrzyn mają tylko punkt przewagi nas wiceliderem

Autor zdjęcia: FB Mrągowo Miasto Ludzi Aktywnych

Miniony weekend w Mrągowskiej Lidze Piłki Nożnej Halowej o Puchar Burmistrza Miasta Mrągowa 2021/22 nie sprawił większych niespodzianek.
W sobotę Zalani Kętrzyn łatwo zdobyli 3 punkty, ponieważ ich rywal oddał mecz walkowerem. Inaczej sytuacja wyglądała w niedzielę, gdy kętrzynianie męczyli się z drużyną z Bożego, ostatecznie wygrywając w ostatnich minutach 5:3! FC Klatkersi w niedzielnym spotkaniu z Extra Team zanotowali kolejne zwycięstwo, a MZL znów gładko pokonał wszystkich swoich rywali. Przed nami krótka przerwa, a 26 i 27 lutego dwie ostatnie kolejki tegorocznych rozgrywek.

Wyniki:
15. kolejka (12.02, sobota)
BRYGADA RR - EXTRA TEAM 17:4 (ramki: Harkot 3x, Spirydon 12x, Kacper Tomaszewski 1x, samobój – Bognacki 2x, Brzoza 1x, K. Chlubicki 1x)
RKS BAMBUS LAJCEPS - FC KLATKERSI 5:1 ramki: Graczyk 1x, Oszlis 1x, Omieljaniuk 2x, Wandyk 1x – Stankiewicz 1x
SMS OLD BOYS PIECKI – MZL MARIUSZ GŁOWALA MRĄGOWO 2:12 (bramki: A. Loch 1x, W. Roch 1x – Barszczewski 4x, Glinka 4x, Kudlak 1x, P. Szewczyk 3x)
ZALANI KĘTRZYN - KŁOBUK MIKOŁAJKI 3:0 (walkower)
GKS SALĘT BOŻE - KS JUKSTY MUNTOWO 11:2 (bramki: Dobrowolski 2x, Gwiazda 2x, Moroz 1x, P. Olszewski 1x, M. Olszewski 1x, Szynkar 2x, Tater 2x – Wojnarowski 2x)
Żółte kartki: Bałdyga (Extra Team)
Zawodnik Kolejki: Damian Glinka (MZL Mariusz Głowala Mrągowo)

16. kolejka (13.02, niedziela)
FC KLATKERSI - EXTRA TEAM 6:3 (bramki: Kopyść 1x, Michalak 1x, Ostaszewski 3x, J. Żbikowski 1x – Bałdyga 1x, Bognacki 2x)
SMS OLD BOYS PIECKI – BRYGADA RR 5:9 (bramki: Lis 2x, A. Loch 1x, W. Roch 2x – K. Lis 1x, Spirydon 4x, Kacper Tomaszewski 1x, Kurpiński 2x, samobój)
RKS BAMBUS LAJCEPS - KŁOBUK MIKOŁAJKI 7:13 (bramki: Graczyk 1x, Omieljaniuk 5x, M. Jurczyk 1x – Owedyk 4x, Zacharewicz 4x, Bartosiewicz 4x, Jaworski 1x)
MZL MARIUSZ GŁOWALA MRĄGOWO - KS JUKSTY MUNTOWO 16:0 (bramki: Barszczewski 5x, Bednarski 1x, Glinka 3x, Kuśnierz 5x, Majak 2x)
ZALANI KĘTRZYN - GKS SALĘT BOŻE 5:3 (bramki: Czerniakowski 1x, Policha 1x, Ł. Swacha 1x, M. Swacha 2x – Gwiazda 2x, Szynkar 1x)
Żółte kartki: Politowski (Zalani Kętrzyn)
Czerwone kartki: Złotkowski (Extra Team) - pauza w 17. kolejce
Zawodnik kolejki: Mateusz Omieljaniuk (RKS Bambus Lajceps)

Źródło: FB Mrągowska Liga Halowej Piłki Nożnej