Rzecznik Ministerstwa Zdrowia zapowiada skrócenie izolacji

2022-02-07 12:01:00(ost. akt: 2022-02-07 13:08:51)
Zdjęcie jest ilustracją do tekstu

Zdjęcie jest ilustracją do tekstu

Autor zdjęcia: Pixabay

Rzecznik Ministerstwa Zdrowia poinformował o zmianach. Planowane jest wprowadzenie skrócenia okresu izolacji dla chorych na covid-19.
Dzisiaj (7 lutego) w Ministerstwie Zdrowia zbiera się sztab kryzysowy.

Będziemy decydować o zmniejszeniu bazy łóżek przeznaczonych na COVID — mówił Wojciech Andrusiewicz, rzecznik Ministerstwa Zdrowia na dzisiejszej konferencji prasowej.

Kolejną sprawą, którą zajmie się sztab kryzysowy będzie temat izolacji domowej. Rzecznik MZ zapowiedział, że planowane jest skrócenie okresu izolacji dla wszystkich osób w Polsce.

Chcielibyśmy w środę ogłosić decyzję o skróceniu okresu izolacji dla wszystkich obywateli, którzy chorują w naszym kraju — powiedział Wojciech Andrusiewicz.

Rzecznik Ministerstwa Zdrowia poinformował, że prawdopodobnie decyzję ogłosi minister Adam Niedzielski na konferencji prasowej.

Komentarze (3) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się.

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Zaloguj się lub wejdź przez FB

 1. Stary dziad #3090786 7 lut 2022 18:53

  Janusz napisz jak to sie stało, że z fotografa stałeś się wirusologiem. To na pewno ciekawe.

  Ocena komentarza: warty uwagi (6) odpowiedz na ten komentarz pokaż odpowiedzi (2)

  1. Janusz Lipiński #3090777 7 lut 2022 18:11

   Ja napiszę tylko tyle. Wszyscy którzy po prawie roku trwania tej ściemy plandemicznej wierzycie we wszystko co wam powiedzą media jesteście zwykłymi mordercami. Tak to przez waszą głupotę codziennie umierają ludzie pozbawieni opieki zdrowotnej. To przez szmaty na waszych twarzach rządzący nadal pozwalają sobie na ciągnięcie tej ściemy. To przez to że bezmyślnie i bezkrytycznie poddaliscie się temu wszystkiemu lekarze zamiast leczyć czekają na wynik testu który nawet u coca coli czy kiwi wykrywa covid. Nie zastanawia was to że za pieniądze lekarze przyjmują bez problemów? Gdzie wasze mózgi? Zaginęły w szmacie na twarzy?

   Ocena komentarza: poniżej poziomu (-2) odpowiedz na ten komentarz

  2. Janusz Lipiński #3090775 7 lut 2022 18:00

   A to mój post sprzed roku nadal aktualny. Ci , którzy sami nazwali się światowymi elitami z pomocą tych, których społeczeństwa wybrały do sprawowania rządów w pozornie demokratycznych wyborach wytoczyli wojnę prawom człowieka, prawom obywatelskim, konstytucjom i podstawowej rzeszy ludzkości. Ta wojna toczona jest za pomocą szykan i represji zwanych „ograniczeniami”. Szykan, które zaowocowały paraliżem służby zdrowia, epidemią psychoz, nerwic i samobójstw. Eksplozją liczby zgonów z powodów nieleczonych chorób przewlekłych, odłożonych operacji, zabiegów i załamaniem więzi społecznych. Jedynym sposobem przeciwstawienia się złu, które aplikują nam z rzekomą troską nad naszym i naszych bliskich zdrowiem, jest całkowite i natychmiastowe zignorowanie WSZYSTKICH OBOSTRZEŃ. Tylko powszechny sprzeciw wobec pozaprawnych, pozakonstytucyjnych i łamiących prawa człowieka represji, ich totalne odrzucenie, daje szansę na wygranie tej wojny, która ciągle jest na etapie wstępnym i której konsekwencje mogą być przerażające nie tylko dla nas, ale też dla naszych dzieci i wnuków. Duża część społeczeństw, wbrew elementarnym faktom, dała sobie wmówić ową „pandemię”, a następnie karnie pozwoliła założyć sobie na twarze kagańce nie chroniące przed niczym, dała siebie i swoich bliskich zamknąć w aresztach domowych, pozwoliła zamknąć sobie firmy i pozbawić się źródła utrzymania, pozwoliła pozbawić własne dzieci normalnej edukacji i kontaktów z rówieśnikami, dała sobie wmówić, że jakiekolwiek normalne życie, spotkania z rodziną i przyjaciółmi, wypoczynek, relaks i kontakt ze świeżym powietrzem jest dla niej zagrożeniem. Ci wszyscy, którzy ulegli najpierw panice, a później represjom, postawili się w roli inwentarza, dla którego przeznaczono pracę, następnie wizytę w paśniku zorganizowanym w Biedronce bądź Lidlu, a następnie zamknięcie w zagrodzie, czyli własnym domu lub mieszkaniu. Łatwość z jaką to uczyniono, już od marca, nieustająco budzi moje niepomierne zdziwienie. To co wyczyniają dziś ze społeczeństwami, przypomina tresurę wykastrowanych lwów na cyrkowej arenie, kiedy sadystyczny treser z batem, zagania potężne acz niezbyt mądre zwierzęta do wyczyniania idiotycznych sztuczek ku uciesze gawiedzi. Smutnym jest to, że owe lwy po prostu łapą nie przetrącą treserowi karku. Zignorowanie w kwietniu lub maju idiotycznych „obostrzeń”, niezgoda na noszenie masek i zamknięcie w domach, owocowałaby tym, że dziś nikt już nie pamiętałby o jakiejkolwiek „pandemii”

   Ocena komentarza: poniżej poziomu (-3) odpowiedz na ten komentarz