Rywalizacja w halówce dobiegła końca. Chorzela Team mistrzem!

2022-01-21 19:00:00(ost. akt: 2022-01-21 19:32:48)
Chorzela Team - zwycięzcy XXXI KLF

Autor zdjęcia: MOSiR Kętrzyn

Dobiegły końca rozgrywki Kętrzyńskiej Ligi Futsalu sezonu 2021/2022. Walka do końca była zacięta. Ostatecznie puchar trafił w ręce zawodników Chorzela Team.
Tytuł mistrzowski wywalczyła drużyna Chorzela Team, która po zaciętym spotkaniu pokonała Os.P 9:5. Trzecie miejsce w rozgrywkach zajął Extreme Team, który wygrał z Krizzo 1:0. Na piątym miejscu ukończył zespół Rangers, który pokonał Husarię Reszel 7:6.

W rozgrywkach wyłoniono "Króla Strzelców", którym został Adam Sepczyński (Chorzela Team), zdobywca 19 bramek. Najlepszym bramkarzem został Paweł Krawiec (Krizzo), który w całych rozgrywkach prezentował równa formę, ratując w wielu sytuacjach swoją drużyną. Tytuł MVP rozgrywek przyznano Marcinowi Swacha - Sock z Os.P.

W uroczystości zakończenia finału Kętrzyńskiej Ligi Futsalu uczestniczył burmistrz Kętrzyna Ryszard Niedziółkabold text, który wręczył puchary, medale, statuetki oraz nagrody.

- Gratulujemy i dziękujemy wszystkim zespołom za wspaniałą walkę w trakcie trwania rozgrywek. Kierujemy słowa podziękowania sędziom Romanowi Kojtkowi, Sławomirowi Bućko oraz Krzysztofowi Kromplewskiemu. Do zobaczenia w listopadzie, kiedy przystąpimy do organizacji rozgrywek XXXII Kętrzyńskiej Ligi Futsalu - podsumowuje Krzysztof Krupienik z Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Kętrzynie.