Wiemy, kto będzie reprezentował Polskę na Eurowizji 2022

2022-01-05 12:00:30 (ost. akt: 2022-01-05 12:46:12)

Autor zdjęcia: itsdariamarx profil oficjalny

Daria, autorka hitu "Paranoia", zdradziła na swoim Instagramie, że leci do Niemiec, by nagrać "coś nowego". Internauci spekulują, że chodzi o utwór, który piosenkarka wykona na Eurowizji 2022 jako reprezentantka Polski. Czy mają rację?
Daria Marcinkowska dała się poznać szerszej publiczności dzięki udziałowi w programie "The Voice of Poland". Choć nie udało jej się wygrać i tak odniosła skukces. Jej piosenki "Love Blind" i "Paranoia" zyskały dużą popularność i stały się hitami.

26-letnia wokalistka ma szansę pojechać w tym roku do Włoch jako reprezentantka Polski w konkursie Eurowizji. O jej udziale w festiwalu fani i media spekulowały już od dawna. Wszyscy podejrzewali, że Telewizja Polska ogłosi swoją decyzję podczas Sylwestra Marzeń, ale z powodu zmian w regulaminie preselekcji, oficjalną informację usłyszymy dopiero 15 stycznia.

Fani artystki są jednak zgodni, że jej udział w Eurowizji jest niemal pewny. Sama piosenkarka dodała wpis na swoim Instagramie, który zdaje się to potwierdzać:

Obrazek w tresci