W Olsztynie znów pojawił się antyszczepionkowy telebim

2022-01-04 14:27:14(ost. akt: 2022-01-04 14:33:07)

Autor zdjęcia: Zbigniew Woźniak

Po raz kolejny w centrum Olsztyna pojawił się telebim zniechęcający do szczepienia przeciwko COVID-19. Jest to reakcja Polskiej Akcji Banerowej na szczepienia dzieci.
Kampania #odszczepsię trwa. Polska Akcja Banerowa po raz kolejny poddaje w wątpliwość skuteczność szczepionek przeciwko koronawirusowi. Wznowienie działań organizacji ma związek z opracowaniem preparatu dla dzieci.

— Chcemy, aby nasz przekaz dotarł do jeszcze szerszego grona, bo propaganda dotycząca bezpieczeństwa i skuteczności "szczepień" pomimo braku podstaw naukowych nie cichnie (...) Co najgorsze kłamstwa dotyczące bezpieczeństwa i skuteczności "szczepień" wmawia się rodzicom, by przekonać ich, że dzieci powinny przyjąć te eksperymentalne preparaty dla dobra społeczeństwa, czy nawet ich samych, chociaż i statystyki i doniesienia naukowe pokazują, że "szczepienia" nie są ani skuteczne ani bezpieczne — informują organizatorzy kampanii.

To nie pierwsza akcja antyszczepionkowców w Olsztynie. Poprzedni baner pojawił się kwietniu ubiegłego roku, a jeszcze wcześniej - w styczniu - przebrani za śmierć, z kajdanami na rękach, w białych maskach i antycovidowych strojach próbowali wejść do Galerii Handlowej Aura. Pisaliśmy na ten temat -->>> [url=https://gazetaolsztynska.pl/690896,Antyszczepionkowcy-zaatakowali-Olsztyn-ZDJECIA.htmlAntyszczepionkowcy zaatakowali Olsztyn[/url]

Komentarze (8) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się.

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Zaloguj się lub wejdź przez FB

 1. To ja #3086932 5 sty 2022 08:41

  A ja niestety znam osoby które zmarły tylko dlatego że szpitale blokowane są przez porąbanych antyszczepionkowców i nic poza covidem nie jest przez nich obecnie leczone. Mówicie że kto myśli ten się nie szczepi ? Pogadajcie z tymi myślączymi inaczej którzy mieli szczęście i z tego wyszli po ciężkich bojach. Niestety z tymi którzy z tego nie wyszli nie pogadacie ale popatrzcie na liczby i wyciagnijcie wnioski (logiczne).

  Ocena komentarza: warty uwagi (14) odpowiedz na ten komentarz pokaż odpowiedzi (3)

  1. Obrzydliwy dziad #3086914 5 sty 2022 01:23

   Experci mowia ze wykryli nowego wariata corony o nazwie IHU, latwiej mowic HUI, szczepienia na niego bedac dawac w kiszke a dawke przypominajaca w leb, to juz ostatnia prosta jeszcze tylko 2 tygodnie, badzcie cierpliwi.

   Ocena komentarza: warty uwagi (6) odpowiedz na ten komentarz pokaż odpowiedzi (1)

   1. Dorota #3086904 4 sty 2022 20:41

    Super inicjatywa!!! Proszę podać nr konta to dokonam wpłaty na kolejne takie akcje. Gratuluję pomysłu!

    odpowiedz na ten komentarz

   2. Ja. #3086887 4 sty 2022 19:25

    Każdy niech postąpi jak zechce - Bóg dał człowiekowi wolną wolę... Ja mam tylko takie małe pytanie: Kto za te banery płaci? Taka kosztowna akcja antyszczepionkowa z daleka śmierdzi firmami farmaceutycznymi. Pomyślcie - szczepiona to koszt kilku dolarów czy PLN , ale jak ktoś zachoruje to leczenie szpitalne kosztuje grubo więcej, ostatnio czytałem że koszt leczenia covid19 to 150 tysięcy złotych....

    Ocena komentarza: poniżej poziomu (-4) odpowiedz na ten komentarz

   3. Obrzydliwy dziad #3086880 4 sty 2022 18:17

    Czepiac sie sziusta fala jedzie plewniaki, to jeszcz 2 tygodnie Wniedzielski i szczuply premier mowia.

    Ocena komentarza: warty uwagi (23) odpowiedz na ten komentarz

   Pokaż wszystkie komentarze (8)