Policjanci uratowali młodego koziołka

2022-01-02 18:30:13(ost. akt: 2022-01-02 19:08:46)

Autor zdjęcia: KPP Gołdap

Policjanci Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Gołdapi uratowali młodego koziołka, który został potrącony w wyniku zdarzenia drogowego.
Do zdarzenia doszło w czwartek, kilka minut przed godziną 17.00 na drodze wojewódzkiej numer 650 w rejonie Bań Mazurskich. Funkcjonariusze drogówki zostali wezwani do obsługi kolizji pojazdu ze zwierzęciem.

Po przyjeździe na miejsce okazało się, że młody koziołek został potrącony przez osobową toyotę jadącą w kierunku Węgorzewa. Mundurowi zaopiekowali się zwierzęciem i na miejsce zdarzenia wezwali lekarza weterynarii. Oszołomionemu zwierzęciu została udzielona fachowa pomoc na miejscu a następnie zostało ono zabrane na obserwację. Z informacji, które uzyskaliśmy dzisiaj wynika, że koziołek ma się dobrze i dochodzi do zdrowia — relacjonują policjanci.

Policja apeluje o ostrożność na drodze szczególnie po zmierzchu.

KPP Gołdap

Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się.

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. Dorota #3086723 2 sty 2022 21:52

    Nawet jeżeli to prawda to ginie to w ogromie wykroczeń polskich policjantów takich jak np. bezprawne nakładanie mandatów na obywateli za brak rzekomo obowiązkowych maseczek albo drugi przykład: brak wylegitymowania się obywatelowi przez psa tzn policjanta podczas interwencji. Filmów na yb jest masa! Wsyt milicja!!!

    odpowiedz na ten komentarz