Powieść „W cieniu papierówki” Anny Osowskiej już po świętach na łamach "Gazety Olsztyńskiej"!

2021-12-22 17:34:09(ost. akt: 2021-12-22 18:23:21)
Anna Osowska

Anna Osowska

Autor zdjęcia: arch / pixabay / dz

Na łamach „Gazety Olsztyńskiej”, pojawią się już w poświątecznym tygodniu fragmenty powieści „W cieniu papierówki”. Każdy, kto po nie sięgnie, odnajdzie miejsca, które zna stąd, z Warmii i Mazur. A dla tych spoza regionu powieść będzie zaproszeniem, aby te piękne i ciekawe strony poznać!
W powieściowych Pisarczykach Czytelnicy zobaczą po części siebie lub swoich znajomych, zżyją się z bohaterami, a sytuacje opisane w powieści zapewne przywołają wspomnienia, skłonią do refleksji.

Są jak znajomi z sąsiedztwa. Zwyczajni jak każdy z nas, jednocześnie na swój sposób wyjątkowi. Ich problemy odzwierciedlają codzienność mieszkańców naszego regionu. Wiele razy ten walor powieści podkreślali Czytelnicy podczas spotkań.

Czytelnicy spoza Warmii i Mazur zachwycą się z kolei ludźmi stąd, siedliskiem, naturą, przydrożnymi jabłoniami i odwiedzą nasz region w poszukiwaniu miejsc związanych z bohaterami powieści.

Fragmenty powieści "W cieniu papierówki" na łamach papierowego wydania "Gazety Olsztyńskiej" codziennie od 27 grudnia.

A już w wydaniu wigilijnym, 24 grudnia, opublikujemy rozmowę z autorką książki.

Zapraszamy!

Anna Leokadia Osowska

lekarz internista, endokrynolog. Prowadzi przychodnię podstawowej opieki zdrowotnej w Sępopolu. Mieszka opodal Galin, w siedlisku, które od lat remontują wraz z mężem. Matka dwóch synów.

Autorka dwóch powieści z wątkami autobiograficznymi: „W cieniu papierówki” i „Ucieczka”. Publikuje w Biuletynie Lekarskim Warmińsko- Mazurskiej Izby Lekarskiej. Należy do Bartoszyckiej Grupy Literackiej Barcja.