Kolejne niebezpieczne zdarzenie na ul. Bałtyckiej w Olsztynie. Pijany kierowca uderzył barierki [VIDEO]

2021-12-06 13:35:05(ost. akt: 2021-12-06 16:26:58)
Zrzut ekranu/ 	Zrzut z ekranu/ Film opublikowany poniżej przedstawia ulicę Bałtycką w Olsztynie. Na nagraniu widać przejeżdżające samochody. W pewnym momencie jeden z samochodów przejeżdża przez pas dzielący jezdnie i zatrzymuje się na poboczu drogi.

Zrzut ekranu/ Zrzut z ekranu/ Film opublikowany poniżej przedstawia ulicę Bałtycką w Olsztynie. Na nagraniu widać przejeżdżające samochody. W pewnym momencie jeden z samochodów przejeżdża przez pas dzielący jezdnie i zatrzymuje się na poboczu drogi.

Autor zdjęcia: KMP w Olsztynie

Wczoraj (5 grudnia) około godziny 18 na ul. Bałtyckiej w Olsztynie kierowca mitsubishi uderzył barierki, a następnie w jadącego sąsiednim pasem suzuki. Mężczyzna był kompletnie pijany, w organizmie miał ponad 3 promile alkoholu.
Według wstępnych ustaleń pracujących na miejscu policjantów 27-latek kierujący mitsubishi jadąc w kierunku ul. Jeziornej nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze w wyniku czego uderzył w barierki a następnie w jadącego sąsiednim pasem suzuki.

Nikomu nic się nie stało. Jak informują policjanci, kierowca był kompletnie pijany. Badanie alkomatem wykazało ponad 3 promilem alkoholu w wydychanym powietrzu. Mężczyzna został zatrzymany. Usłyszy zarzuty kierowania pojazdem w stanie nietrzeźwości. Za popełnione przestępstwo odpowie przed sądem. Grozi mu kara do 2 lat pozbawienia wolności


Do niebezpiecznych zdarzeń drogowych na ul. Bałtyckiej w Olsztynie w listopadzie i grudniu dochodziło kilka razy. Przypomnijmy, w zeszłym tygodniu 21-letnia kobieta kierująca volkswagenem straciła panowanie nad pojazdem i wjechała na chodnik, a następnie uderzyła w kiosk należący do firmy ubezpieczeniowej. Nikomu nie się nie stało.Natomiast w połowie listopada doszło śmiertelnego wypadku. Z dotychczasowych ustaleń policji wynika, że do zderzenia doszło, gdy 23-letnia kierująca audi A6, zawracała na skrzyżowaniu. Drugi samochód, audi A8, jechał prosto ul. Bałtycką w kierunku Redykajn. Niestety, pomimo przeprowadzonej akcji reanimacyjnej na miejscu wypadku, najpierw przez świadków wypadku, a następnie służby ratunkowe, 23-letnia kierująca oraz 25-letni pasażer osobowego Audi A6 zmarli.

Źródło: KMP w Olsztynie


Komentarze (2) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się.

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. Dorota #3083635 6 gru 2021 21:59

    A olsztyńska policja woli karać ludzi za nieobowiązkowe noszenie grzybotwórczych maseczek niż np. sprawdzaćprędkość na ul. Bałtyckiej.

    Ocena komentarza: poniżej poziomu (-3) odpowiedz na ten komentarz

  2. Luc As #3083598 6 gru 2021 17:52

    A w sobotę 4 grudnia, w okolo godz 19, jakiś baran od Orlenu jechał tą dwupasmówką pod prąd.

    Ocena komentarza: warty uwagi (3) odpowiedz na ten komentarz