Bądźmy fair wobec innych! Czwartkowa Gazeta Olsztyńska o nas samych.

2021-12-01 18:06:56(ost. akt: 2021-12-02 08:48:53)

Autor zdjęcia: GO/dz

Jeśli nie inne argumenty, może chociaż ten przekona nieprzekonanych: bądźmy fair wobec siebie nawzajem. nie narażajmy siebie i innych na ryzyko, skoro łatwo możemy je ograniczyć. O tym, jakie obyczaje w naszych społecznościach warto wprowadzać, mówi m.in. Janusz Dzisko.
Temat zmagań z IV falą pandemii kontynuuje Ada Romanowska, która sprawdziła, jak wygląda edukacja w tych tygodniach. W czwartkowej gazecie czeka na Was także spotkanie z Aleksandrą Florczuk, która opowiada o życiu doktorantki na UWM.

Wychodzimy oczywiście również poza region: na drugiej stronie papierowego wydania informacje z Polski i świata.

Czwartek to także spotkania z ludźmi, być może Waszymi znajomymi lub sąsiadami: Marią Kotewicz z Państwowej Szkoły Muzycznej w Iławie oraz parą, która przeżyła ze sobą ponad 50 lat i właśnie obchodzi złote gody!

W papierowym wydaniu także dodatkowo krzyżówka, ogłoszenia drobne i niezawodny sport.

Zapraszamy także do śledzenia nas na gazetaolsztynska.pl, rozmów na naszej stronie fejsbukowej .

Komentarze (2) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się.

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. ..... #3083169 2 gru 2021 13:31

    „Do tej pory Komisja Europejska zabezpieczyła szczepionki przeciwko COVID-19 w ilości do 4,6 mld dawek. Trwają negocjacje w sprawie dodatkowych dawek”. Źródło: https://ec.europa.eu/info/live-work-trav el-eu/coronavirus-response/safe-covid-19 -vaccines-europeans_pl W UE mieszka 446 mln ludzi. ROZUMIECIE TO, DOCIERA TO DO WAS. CO NAJMNIEJ 10 DAWEK NA GŁOWĘ. Ale wytrzymajcie jeszcze 2 tygodnie, ostatnia prosta.

    odpowiedz na ten komentarz

  2. Marta #3083123 2 gru 2021 09:35

    Portugalia - 90% wyszepionych, kraj wprowadza lockdown z powodu niekontrolowanej zachorowalności plus znosi ważność certyfikatów covidowych. Czliy można tam nimi wycierać odbyt. Czy w związku z tym warto być znów 100lat za murzynami i wprowadzać coś co nie działa ? Czegoś nie rozumiesz ?

    Ocena komentarza: warty uwagi (3) odpowiedz na ten komentarz