Straciła panowanie nad autem i uderzyła w drzewo. Policjanci apelują o ostrożność na drodze!

2021-12-01 13:12:27(ost. akt: 2021-12-01 12:48:12)

Autor zdjęcia: KPP Braniewo

W Pakoszach (gm. Pieniężno) jadąca oplem 28-latka nie dostosowała prędkości do warunków panujących na drodze i uderzyła w drzewo. Jechały z nią 2 osoby: 2-letnie dziecko i kobieta. 28-latka z dzieckiem trafili do szpitala.
We wtorek (30 listopada) oficer dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Braniewie został powiadomiony o wypadku w okolicy miejscowości Pakosze. Z relacji zgłaszającego wynikało, że pojazd uderzył w drzewo. Na miejsce zostali skierowani funkcjonariusze, medycy i strażacy.

Jak ustalili policjanci, auto prowadziła 28-latka, z którą podróżowało 2-letnie dziecko oraz kobieta. W pewnym momencie kierująca nie dostosowała prędkości do warunków panujących na drodze, straciła panowanie nad pojazdem i uderzyła w drzewo. Decyzją medyków 28-latka i dziecko zostali przewiezieni do szpitala na obserwację. Wszyscy jadący tym samochodem mogą mówić o dużym szczęściu, bo nikt nie odniósł poważniejszych obrażeń.

Policjanci apelują do kierowców o rozwagę.

Źródło: KPP Braniewo

Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się.

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. Edward Mazurek #3083129 2 gru 2021 10:18

    Co za idiota pisał ten artykuł i skąd ma informacje że kierująca niedostosowała prędkości? Weźcie się lepiej za pisanie artuków o nie odśnieżonych i oblodzonych drogach w gminie Pieniężno bo drogowcy jak zwykle zaspali.

    odpowiedz na ten komentarz pokaż odpowiedzi (1)