Częściowe zamkniecie skrzyżowania ulic Kościuszki i Piłsudskiego od 3 grudnia 2021 roku.

2021-11-30 13:31:15(ost. akt: 2021-11-30 13:32:01)   Artykuł sponsorowany
W związku z Rozbudową linii tramwajowych w Olsztynie, jako Generalny Wykonawca inwestycji - Konsorcjum firm Polimex Infrastruktura - Polimex Mostostal - Trakcja, informuje, że

od dnia 03.12.2021 r. (na okres ok. 4 tygodni) nastąpi zmiana organizacji ruchu na skrzyżowaniu ul. Kościuszki i al. Piłsudskiego. Jednocześnie udostępniony zostanie jednokierunkowo przejazd przez budowę ulicą Głowackiego w relacji od ul. Żołnierskiej do ul. Mickiewicza.

Zamknięty zostanie odcinek jezdni i chodnika ul. Kościuszki od skrzyżowania z ul. Reja do al. Piłsudskiego kierunek do Dworca. Dla mieszkańców ul. Kościuszki 71-81 dojazd do posesji dostępny będzie od strony ul. Głowackiego.

Dojazd do skrzyżowania w tej relacji oraz w kierunku dworca możliwy będzie przez ul. Reja i ul. Emilii Plater. Z kierunku Dworca przejazd przez skrzyżowanie nie ulega zmianie.

Komunikacja miejska na tym odcinku zostaje w pełni utrzymana. Ponadto zostanie utworzony nowy tymczasowy przystanek na ul. Kołobrzeskiej zastępujący przystanek „Teatr Lalek 2”.

O kolejnych etapach robót i zmian w organizacji ruchu będziemy informować na bieżąco. Przepraszamy za utrudnienia.


Obrazek w tresci