Antyszczepionkowcy chcą uciąć głowę burmistrzowi Lubawy. Maciej Radtke odpowiada: Nie boję się

2021-11-26 12:09:23(ost. akt: 2021-11-26 12:28:13)

Autor zdjęcia: Alina Laskowska/ KG

Na skrzyknę mailową Macieja Radtke, burmistrza Lubawy, wpłynęła groźba. Według jej autora samorządowiec podaje mieszkańcom miasta "broń biologiczną w postaci szczepionek". Burmistrz odpowiada, że nadal będzie kontynuował program szczepień.
Do Urzędu Miasta w Lubawie wpłyną mail o treści:

Macieju Radtke ty złoczyńco, zamorduję cię za podawanie broni biologicznej w postaci szczepionki mieszkańcom Lubawy. Ujebię ci łeb kataną tak, że będzie fontanna krwi i udokumentuję to, aby inni wiedzieli, co ich czeka. Nie ma zgody na żadne przymusowe szczepienia.

Burmistrz Radtke odpowiedział:

Oto anonim, który wpłynął na skrzynkę e-mail Urzędu Miasta w Lubawie. Przedstawia najciemniejsze oblicze ludzkiej natury. W paru zdaniach zawarta jest głupota, strach i nienawiść. No cóż, tacy ludzie również są wśród nas, choć głęboko wierzę, że stanowią nieistotny margines.

Wszystkich zainteresowanych informuję, że nadal będę kontynuował programy szczepień w Lubawie i zachęcał do dobrowolnych szczepień przeciw Covid 19. A sprawę hejtera, który posunął się do gróźb karalnych, przekazałem Policji.

Do tematu wrócimy

Karol Grosz

Komentarze (5) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się.

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Zaloguj się lub wejdź przez FB

 1. Veron #3082543 26 lis 2021 23:31

  Ludzie nie szczepcie się g**m, mój ojciec był szczepiony dwukrotnie i zachorował na korone. Gorączka 40 stopni, bóle mięsni, brak apetytu i tak przez 2 tygodnie! I po co się było szczepić? Już namawiają do 3 dawki, a nieługo 4,5,6 i nigdy to się nie skończy, te szczepionki w ogóle nie działają.

  Ocena komentarza: poniżej poziomu (-10) odpowiedz na ten komentarz pokaż odpowiedzi (1)

  1. Stary dziad #3082535 26 lis 2021 19:26

   Właśnie skończyłam zmywać po obiedzie (rosół i leniwe, kompot z gruszek) i mogę dokończyć. Bardzo żałuję że się zaszczepiłam bo nadal jestem głupia jak byłam. Ale razem z sąsiadką robiłyśmy skomplikowane badania w altance na działce z wykorzystaniem starych gazet, słoika po dżemie i 10 deko szynki. Już wszystko wiemy, szczepionka nie chroni przed wirusem. Stary się zaszczepił i komputer cały zawirusowany. No, pędzę bo ziemniaków musze naobierać na jutro. Pa.

   Ocena komentarza: poniżej poziomu (-9) odpowiedz na ten komentarz

  2. ..... #3082508 26 lis 2021 16:25

   To jest tak samo idiotyczne, jak atak na punkt szczepień. Słyszeliście żeby złapano winnego. Był dokładnie nagrany. Prostactwo naganiaczy nie ma granic.

   Ocena komentarza: warty uwagi (10) odpowiedz na ten komentarz pokaż odpowiedzi (3)

   1. Dorota #3082498 26 lis 2021 16:12

    Nikt nikomu niczego nie będzie ucinał. Robienie przestępców i wariatów z ludzi którzy nie chcą się szczepić. Tymczasem czas pokazuje że to oni mają rację, bo ta niby szczepionka ani nie chroni przed wirusem, a ci którzy nie zaszczepili się nie umrą na zakrzepicę co coraz częściej słychać. Ja się zaszczepiłam, ale żałuję.

    Ocena komentarza: poniżej poziomu (-8) odpowiedz na ten komentarz

   2. Marta #3082490 26 lis 2021 12:47

    Celowe podjudzanie, skłócanie i manipulowanie. Puszczanie w obieg publiczny czegoś takiego, że jakiś kretyn wysłał chorego maila do władz miasta jest tak samo głupie jak sam fakt wysłania takiego maila. Jest mail, jest groźba, temat na policje i działamy w ciszy. A takie coś jak tutaj, czemu ma służyć ? Że Ci ukłóci mają skakać do gardeł sceptyków i odwrotnie ? Litości, myślcie.

    Ocena komentarza: warty uwagi (26) odpowiedz na ten komentarz