27-letni mężczyzna potrącony przez Pendolino na trasie Rakowice – Zajączkowo

2021-11-25 19:58:21(ost. akt: 2021-11-25 20:50:47)
zdjęcie ilustracyjne

zdjęcie ilustracyjne

Autor zdjęcia: archiwum

Na torach między stacją Rakowice, a stacją Zajączkowo Lubawskie, w czwartek po godzinie 17:00, doszło do potrącenia człowieka.
Jak informuje Joanna Kwiatkowska, oficer prasowy KPP Iława, pociąg Pendolino między stacją Rakowice (gmina Lubawa, powiat iławski), a stacją Zajączkowo Lubawskie (gmina Grodziczno, powiat nowomiejski), potrącił 27-letniego mężczyznę.

Potrącony przez pociąg mężczyzna żyje, doznał obrażeń i został przetransportowany do szpitala.

Przyczyny zdarzenia bada policja. Do tematu wrócimy.

red.
lubawa@gazetaolsztynska.pl

Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się.

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. Davina Claire #3082412 25 lis 2021 21:57

    Witam, Potrzebujesz środków na rozpoczęcie działalności gospodarczej? kupić samochód lub dom? Potrzebujesz pomocy finansowej z powodów osobistych? Radzę skontaktować się z „NOVELTY FINANCE INC”, aby pomóc Ci w uzyskaniu wymaganych środków. Są elastyczne: oferują różne opcje pożyczek, możesz ubiegać się zarówno o pożyczki krótkoterminowe, jak i długoterminowe, które można dostosować do zmieniających się potrzeb i okoliczności z subsydiowaną stopą procentową w wysokości 3%. Jeśli potrzebujesz pożyczki w ciągu 24 godzin, skontaktuj się z „NOVELTY FINANCE INC” za pośrednictwem tego adresu e-mail: (noveltyfinances@gmail.com) LUB skontaktuj się z Daviną Claire przez WhatsApp/Telegram pod numerem: +447915601531, aby uzyskać więcej informacji i uzyskać informacje ustne.

    Ocena komentarza: poniżej poziomu (-9) odpowiedz na ten komentarz