Policjanci zatrzymali wielu poszukiwanych. Weekend na Warmii i Mazurach

2021-11-22 08:54:34(ost. akt: 2021-11-22 10:29:58)

Autor zdjęcia: policja

Policjanci jak zwykle mieli w weekend ręce pełne roboty. Okazało się, że zatrzymali wyjątkowo dużo poszukiwanych osób. Na przykład w Mrągowie poszukiwany wpadł w ręce funkcjonariuszy, bo... nie miał maseczki.
Policjanci z Gołdapi w weekend zatrzymali dwóch poszukiwanych. W Mrągowie wpadł mężczyzna, który był w sklepie bez maseczki. Podczas kontroli okazało się, że był poszukiwany do odbycia 102 dni kary. Policjanci z Nidzicy również zatrzymali osobę poszukiwaną, która spędzi w areszcie najbliższe pół roku.

Kolejną plagą weekendu tradycyjnie już byli pijani kierowcy. Policjanci z Bartoszyc zatrzymali 3, funkcjonariusze z Lidzbarka Warmińskiego aż 5. W Szczytnie policjanci zatrzymali kolejnych trzech pijanych kierowców.

W Braniewie doszło do obywatelskiego zatrzymania kierowcy. Badanie policyjnym alkomatem wykazało 2,5 promila alkoholu we krwi. Podobną ilość alkoholu przed wejściem do samochodu miał we krwi mężczyzna z Ostródy. Dalszą jazdę udaremnili mu policjanci.

Policjanci z Kętrzyna zatrzymali pijanego rowerzystę, który miał we krwi ponad 1,5 promila alkoholu.

opr. kg

Komentarze (2) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się.

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. Stary dziad #3081925 22 lis 2021 14:28

    Ale powiem wam, że społeczeństwo powinno brac przykład ze mnie. Jak mnie łapią to robię im loda i jest git.

    odpowiedz na ten komentarz

  2. Paul Mark . #3081905 22 lis 2021 13:56

    Społeczeństwo bierze hurtowy przykład z rudego oszusta i kłamcy zawodowo łamiącego przepisy ,czyli równają do "elity" PO.Z tym że za miliardowe złodziejstwa i oszustwa wyborcze czy kradzież OFE jeszcze nie siedzi jak powinien razem z balcerkami frasyniukami i tym podobnymi opluwaczami Polski.

    Ocena komentarza: poniżej poziomu (-1) odpowiedz na ten komentarz