Koniec interesu na hazardzie. KAS zatrzymała organizatorów nielegalnych gier [VIDEO]

2021-11-16 10:29:55 (ost. akt: 2021-11-16 10:09:15)

Autor zdjęcia: archiwum KAS

Warmińsko-mazurska Krajowa Administracja Skarbowa (KAS) zatrzymała 7 osób z kierownictwa grupy organizującej nielegalny hazard. Grupa działała w całej Polsce w prawie 10 tys. punktów.
Olsztyn, Ostróda, Wrocław i Warszawa. To w tych miastach 15 listopada KAS zatrzymała 7 osób podejrzanych o udział w grupie organizującej nielegalne gry hazardowe.

Fot. archiwum KAS

Grupa prowadziła i urządzała nielegalne gry nawet w ponad 9700 miejscach w całej Polski. Dysponowała ponad 30 tys. automatów do gier hazardowych. Grupa mogła też wprowadzić do legalnego obiegu kilkaset milionów złotych pochodzących z przestępczej działalności.

Fot. archiwum KAS

Każda z podejrzanych osób usłyszy zarzuty m.in. udziału w zorganizowanej grupie przestępczej, prania brudnych pieniędzy, urządzania i prowadzenia nielegalnych gier hazardowych. Opisano je na 2500 stron.

Fot. archiwum KAS

Funkcjonariusze KAS przeszukali miejsca zamieszkania podejrzanych i zabezpieczyli 5 samochodów, 4 motocykle, łódź o wartości 1 mln 20 tys. zł oraz biżuterię, zegarki i monety. Zabezpieczono również dokumenty, elektroniczne nośniki danych i telefony.

Sprawa ma charakter rozwojowy.


Źródło: KAS

Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się.

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. Janek #3081367 17 lis 2021 10:56

    Ryzyko wkalkulowane, teraz odsiadka 2 lata a pieniędzy i tak nikt nie znajdzie i zabawa trwa dalej i po co być uczciwym WOLNE ŚĄDY.

    odpowiedz na ten komentarz