Jak zostać lepszym ojcem? XIII Międzynarodowego Forum Tato.Net

2021-11-12 14:25:00(ost. akt: 2021-11-12 15:04:02)

Autor zdjęcia: Pixabay

Już jutro (13 listopada) odbędzie się największe spotkanie dla ojców w Europie. Podczas XIII Międzynarodowego Forum Tato.Net każdy tata będzie mógł zmierzyć się ze samym sobą i swoimi słabościami. Podpowiadamy, jak dołączyć do wydarzenia.
Już jutro (13 listopada) ojcowie z całego kraju, a nawet świata spotkają się razem, aby szkolić swoje umiejętności rodzicielskie pod okiem specjalistów. Podczas XIII Międzynarodowego Forum Tato.Net uczestnicy nauczą się, jak podejmować walkę o bycie coraz lepszym tatą.

Organizatorem wydarzenia jest inicjatywa Tato.Net rozwijana przez Fundację Cyryla i Metodego społeczność ojców. Inspiruje mężczyzn do przeżywania ojcostwa jako pasji oraz najważniejszej kariery życia. Dostarcza im w tym celu konkretne narzędzia, aby mogli się nawzajem wspierać w byciu coraz lepszymi ojcami. Przez 17 lat działalności Tato.Net tysiące mężczyzn pogłębiło swoje ojcowskie kompetencje.

Swoją wiedzą na temat wychowania dzieci i nie tylko podzielą się m.in.:

- Dr Dariusz Ciupał

Współzałożyciel Fundacji Cyryla i Metodego, pomysłodawca Tato.Net, trener. Absolwent KUL, należy do Stowarzyszenia Innowatorów Społecznych ASHOKA i Stowarzyszenia Diakonia Światło-Życie. Jako trener przeprowadził ponad 2000 godzin szkoleniowych dla ojców. Pasjonat jazdy konnej i gór. Autor książki Kolumbowie naszego pokolenia. Ojciec trojga dorosłych dzieci, dziadek piątki wnuków.
bold text
- Paweł Chodkiewicz

Założyciel zaplanujrodzine.pl firmy dystrybuującej nowoczesne urządzenia oraz propagującej Naturalne Metody Planowania Rodziny. Na co dzień pracownik Politechniki Warszawskiej zajmujący się analizą materiałów inteligentnych oraz analizą danych. Tato 3 synów.

- Rafał Lasek

Kurator sądowy, radny, przewodniczący komisji rolnictwa rady miejskiej, członek zespołu interdyscyplinarnego ds. przeciwdziałania przemocy, motocyklista. Mąż Małgorzaty, ojciec pięciu córek, teść, dziadek.

To już ostatnia szansa żeby dołączyć do sobotniego spotkania ojców, największego wydarzenia dla ojców w Europie. Każdy tato może dołączyć do wydarzenia poprzez transmisje online, zapisy są nadal otwarte na stronie www.forum.tato.net — wyjaśnia Zbigniew Danilewski z centrum prasowego Tato.Net.

FORUM TATO.NET

KIEDY?
13 listopada 2021 r. g. 08.00-18.00

GDZIE?

Pałac i Folwark Łochów, ul. Konopnickiej 1
Łochów k. WarszawyKomentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się.

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. Dorota #3080812 13 lis 2021 07:28

    "Wysokie podatki i nadmiar regulacji zniechęca ludzi do podejmowania działalności. Dokładnie ten sam mechanizm niszczy mężczyzn i rodzinę. Gdyby nie państwo, które pozbawia mężczyznę pieniędzy i możliwości opiekowania się rodziną (bo tak należy widzieć „ochronę” kobiet, jaką zapewnia państwo), problem by nie istniał. Należy zlikwidować zastępczego męża w postaci „Pana Państwo”, z którym mężczyźni muszą konkurować i z którym nie mają szansy na dłuższą metę wygrać – przekonuje Warszawski"

    Ocena komentarza: warty uwagi (2) odpowiedz na ten komentarz