Szukamy Świątecznego Brzdąca "Gońca Bartoszyckiego"

2021-11-05 08:00:00(ost. akt: 2021-12-13 17:40:18)

Autor zdjęcia: pixabay.com

To zdecydowanie najfajniejszy Plebiscyt jaki mamy okazję prowadzić. Poszukiwanie Świątecznego Brzdąca to wiele okazji do poznania cudownych maluchów. Każde zdjęcie jakie nadsyłaliście w poprzednich zabawach, to zawsze wielka radość i przyjemność. Wierzymy, że w tym roku będzie tak samo.
Jak co roku, startujemy z lubianym przez naszych Czytelników plebiscytem Świąteczny Brzdąc 2021. Nasza zabawa może być wyjątkowym prezentem na święta Bożego Narodzenia.

W jaki sposób? Wystarczy wysłać zdjęcie swojego dziecka. Mały laureat pojawi się na okładce „Gońca Bartoszyckiego” w grudniu.

To wspaniały prezent pod choinkę dla dziadków i najbliższych. Mamy nadzieję, że nasi Czytelnicy zechcą pochwalić się zdjęciami swoich pociech.

Wystarczy przysłać jedno jego zdjęcie na adres: bartoszyce@gazetaolsztynska.pl Wielkość zdjęcia nie może przekraczać 5 MB. W temacie e-maila należy wpisać: Świąteczny Brzdąc 2021. Prawidłowe zgłoszenie dziecka do plebiscytu powinno zawierać:
— zgodę co najmniej jednego rodzica lub opiekuna prawnego na wykorzystanie wizerunku dziecka na potrzeby plebiscytu,
— akceptację postanowień regulaminu,
— imię i nazwisko dziecka,
— wiek,
— miejscowość oraz numer telefonu kontaktowego.

Forma oświadczenia oraz akceptacji wizerunku jest dowolna, np.:
Wrażam zgodę na wykorzystanie wizerunku na potrzeby plebiscytu,
Akceptuję regulamin plebiscytu.

Osoby wysyłające zgłoszenia prosimy o cierpliwość.

W plebiscycie mogą brać udział dzieci urodzone po 5 listopada 2009 roku. Plebiscyt trwa od 5 listopada 2021 roku do 12 grudnia 2021 roku i swoim zasięgiem obejmuje woj. warmińsko – mazurskie. Głosowanie rozpoczyna się w momencie pierwszego zgłoszenia w danym powiecie i trwa do godziny 23.59 dnia 12 grudnia 2021 roku.Czekamy na Wasze zgłoszenia.

red.al
bartoszyce@gazetaolsztynska.pl

Przypominamy, że głosowanie odbywa się przez wysłanie wiadomości SMS na poniższe numery.