Od czwartku załamanie pogody. Wichura i deszcz

2021-11-04 14:27:16(ost. akt: 2021-11-04 14:35:10)
Będzie mocno wiało, uważajcie na siebie

Będzie mocno wiało, uważajcie na siebie

Autor zdjęcia: pixabay.com

Synoptycy IMGW wydali prognozę pogodowych zagrożeń na czwartek. Na Warmii i Mazurach mogą pojawić się silne porywy wiatru.
Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej przewiduje, że w czwartek mogą pojawić się znaczne ulewy i silny wiatr.

Miejscami porywy wiatru mogą dochodzić do 80 km/h.


Pogorszenie pogody ma też nastąpić w piątek. IMGW zapowiada, że możliwe są alerty pierwszego stopnia. Oznaczają one, że istnieje możliwość wystąpienia niebezpiecznych zjawisk pogodowych.

Nadchodząca wichura nie będzie tak silna, jak ta z końcówki października. Będzie jednak czuć mocne podmuchy. Jednak najsilniej będzie wiało w górach. Jeśli ktoś wybiera się na południe, niech weźmie to pod uwagę.

Fot. IMGW

Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się.

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. AtoJa #3079919 4 lis 2021 15:42

    Władze pewnie liczą na tę wichurę, bo jeszcze troche drzew w Parku Kusocińskiego i w Olsztynie zostało do powalenia.A potem juz będzie można wszystko betonować , betonować i betonować.Nie lubię tej władzy za kompletny brak dbałości o drzewa. W Parku Kusocińskiego od czasu jego założenia szczególnie ten brak dbałości widać. Dla pozoru wsadzono parę patyków jako przyszłe drzewa o które nikt nie dbał więc uschły zanim zdążyły urosnąć, a te które ostatnia wichura powaliła już dawno wyglądały ta takie , które i słabszy wiatr by powalił. Nigdy nie przycinane gałęzie prawie leżały już na ziemi i wręcz błagały o jakaś pomoc. I nie doczekały

    Ocena komentarza: warty uwagi (20) odpowiedz na ten komentarz