Próbowała przekupić funkcjonariusza. Teraz za to zapłaci

2021-11-02 14:18:26(ost. akt: 2021-11-02 14:20:22)

Autor zdjęcia: WMOSG

Funkcjonariusze z Placówki Straży Granicznej w Grzechotkach zatrzymali obywatelkę Niemiec, narodowości rosyjskiej. Kobieta w zamian za odstąpienie od czynności służbowych próbowała funkcjonariuszowi SG wręczyć 100 euro.
Na drogowym przejściu granicznym w Grzechotkach 29 października, do odprawy na kierunku wjazdowym do Polski stawiła się 62-letnia obywatelka Niemiec. Autem razem z nią podróżowała 93-letnia kobieta.

Funkcjonariusz Straży Granicznej sprawdził cel i warunki wjazdu. Okazało się, że starsza pani nie miała ważnej wizy, więc nie mogła wjechać do Polski.

62-latka za odstąpienie od dalszych czynności służbowych, usiłowała przekupić funkcjonariusza Straży Granicznej, wręczając mu w paszporcie 100 euro.

Kobieta została zatrzymana i usłyszała zarzuty udzielenia korzyści majątkowej funkcjonariuszowi SG.

Wymierzono jej karę grzywny w wysokości 3 tys. zł. Obywatelka Niemiec zrezygnowała z dalszej podróży, a jej matce nie zezwolono na wjazd do Polski.

WMOSG

Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się.

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. Magda #3080068 5 lis 2021 20:13

    Do niedawna najczęściej dało się słyszeć że to mężczyźni coś kombinują, a tu popatrz: kobieta daje łapówkę, kobieta spowodowała wypadek po pijanemu, kobieta zabiła dzieci, kobieta stosuje alienacje rodzicielską. Co się dzieje z tymi kobietami?

    Ocena komentarza: warty uwagi (1) odpowiedz na ten komentarz