Wyższe premie dla zaszczepionych

2021-11-01 08:36:52 (ost. akt: 2021-11-01 09:03:42)

Autor zdjęcia: pixabay

Wyższe premie dla zaszczepionych

Kierownictwo podwrocławskiej kopalni gipsu i anhydrytu podzieliło swoich pracowników na zaszczepionych i niezaszczepionych. Ci pierwsi dostaną wyższą podwyżkę inflacyjną, ci drudzy niższą. Dlaczego tak? Bo zdaniem dyrektora kopalni zorganizowanie niezaszczepionym bezpiecznych warunków pracy kosztuje dodatkowe pieniądze. Pierwotnie mieli być w ogóle pozbawieni premii.

Górnicy którzy nie dostarczyli do kadr deklaracji o zaszczepieniu się, są obecnie izolowani od reszty załogi i pracują na drugą zmianę. Dyrekcja firmy podkreśla, że nie ma tu mowy o dyskryminacji, ale o nagradzaniu tych, którzy dzięki zaszczepieniu zwiększają bezpieczeństwo w kopalni, a tym samym działają dla dobra firmy.

Czy popierasz działania dyrekcji kopalni?
pokaż wyniki »


Komentarze (10) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się.

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Zaloguj się lub wejdź przez FB

 1. Turbo #3082739 29 lis 2021 10:59

  U mnie w firmie pracuje 30 osób, 18 jest obecnie chorych na Covid19, 16 z tych osób jest ZASZCZEPIONA !!!!!!!!!! Jebać te szczepienia.

  Ocena komentarza: poniżej poziomu (-1) odpowiedz na ten komentarz pokaż odpowiedzi (1)

  1. Novelty #3080847 13 lis 2021 09:09

   OFERTA POŻYCZKI Z NOVELTY FINANSE" Dzień dobry!!! Potrzebujesz pożyczki? Jeśli tak, polecę Ci Złóż wniosek o pożyczkę w Novelty Finance. Nazywam się Davina Claire, jestem dyrektorem finansowym Novelty Finance i możesz złożyć wniosek o pożyczkę w mojej firmie i mieć pożyczkę na swoim koncie w ciągu 24 do 48 godzin. Zauważyłem, że wiele osób ma trudności z uzyskaniem kredytu w lokalnych bankach lub innych instytucjach finansowych ze względu na wysokie oprocentowanie, niewystarczające zabezpieczenia, stosunek zadłużenia do dochodów, niską zdolność kredytową lub z innych powodów. W NOVELTY FINANCE zapewniamy rozwiązania finansowe. Oferujemy wszelkiego rodzaju pożyczki (Pożyczka Osobista, Pożyczka Firmowa i Wiele innych). Oferujemy elastyczne i różnorodne opcje pożyczek, w tym pożyczki zabezpieczone i niezabezpieczone, pożyczki długoterminowe i krótkoterminowe, które są dostosowane do Twoich potrzeb finansowych. W przypadku zapytań / pytań? - Wyślij e-mail na adres noveltyfinances@gmail.com lub WhatsApp przez: +447915601531) Staramy się, aby pożyczanie było łatwe, wygodne i niedrogie. Nasza usługa jest bardzo szybka, godna zaufania i niezawodna, a Ty możesz pożyczyć do 15 milionów euro z subsydiowaną stopą procentową w wysokości 3% rocznie. Jesteśmy odpowiednią firmą, z którą możesz się skontaktować, gdy pilnie potrzebujesz pożyczki. Koniec z czekaniem i stresującą wizytą w banku. Nasza usługa jest dostępna 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Wniosek o pożyczkę możesz złożyć zawsze i wszędzie we własnym dogodnym miejscu za pomocą telefonu lub laptopa, wystarczy, że skontaktujesz się z nami za pośrednictwem E-mail: (noveltyfinances@gmail.com) LUB Napisz do nas na WhatsApp przez: +447915601531 Jesteśmy zawsze podekscytowani udzielaniem wsparcia finansowego.

   Ocena komentarza: poniżej poziomu (-9) odpowiedz na ten komentarz

  2. Bartosz Jackowski #3079824 3 lis 2021 14:21

   Na przykładzie sondy oraz wypowiedzi ludzi poniżej, stwierdzam że połowa społeczeństwa to debile. Ciemna masa pozbawione myślenia oraz własnego zdania. Oczywiście mowa o tych, którzy tak walczą o eksperyment medyczny i są za wstrzykiwaniem sobie tego gówna.

   Ocena komentarza: warty uwagi (7) odpowiedz na ten komentarz pokaż odpowiedzi (1)

   1. ELIZABETH WALTER #3079787 3 lis 2021 10:55

    Pożycz teraz od LENDINGTREE®  Inc kontakt: (lendingtreeloans@pm.me) Zmień sposób pożyczania pożyczek za pośrednictwem LendingTree. Od tego czasu LendingTree usprawniło proces pożyczania online i pomogło ponad milionowi osób uzyskać finansowanie, na które zasługują. LendingTree oferuje dostęp do pożyczek osobistych dla pożyczkobiorców o niskich i wysokich dochodach, którzy potrzebują pomocy w kwestiach takich jak dług o wysokim oprocentowaniu, remont domu lub nieoczekiwane wydatki przy oprocentowaniu nawet 3-5% w zależności od rodzaju pożyczki. Łatwo uzyskaj pożyczki bez dużej ilości papierkowej roboty i dokumentów. Pospiesz się teraz i skontaktuj się z nami w sprawie tak upragnionej pożyczki. Szybka odpowiedź mailowa: lendingtreegroupinc@gmail.com

    Ocena komentarza: poniżej poziomu (-9) odpowiedz na ten komentarz

   2. martwy Moraw z Jecki #3079741 3 lis 2021 08:43

    Zadajmy sobie podstawowe pytanie, czy wyłączając telewizor i odcinając się od spier doliny zwanej mediami na jeden, dwa tygodnie i wychodząc na ulicę tak jak zwykle robiąc to co zwykle, spotykając się z tymi samymi ludźmi czujemy się jak byśmy żyli w pandemii ? No właśnie, choroba jest, trzeba uważać jak na każdą inną chorobę, ale to nie jest pandemia, to jest choroba, którą należy leczyć a nie dawać się manipulować na nieznaną nigdy dotąd skale. Obudźcie się.

    Ocena komentarza: warty uwagi (22) odpowiedz na ten komentarz

   Pokaż wszystkie komentarze (10)