Kolejne uderzenie w nielegalny hazard w Działdowie

2021-10-27 14:07:22(ost. akt: 2021-10-27 14:09:37)

Autor zdjęcia: KAS

Dziewięć zajętych automatów i cztery komputery do gier, to efekt trzech kontroli przeprowadzonych przez funkcjonariuszy KAS z Elbląga.
14 października weszli do punktu gier w Działdowie gdzie zastali cztery stanowiska komputerowe do prowadzenia gier hazardowych.

W nocy z 14 na 15 października br., poinformowani przez funkcjonariuszy Komendy Powiatowej Policji w Iławie, udali się do lokalu w Nowym Mieście Lubawskim, gdzie zabezpieczyli pięć czynnych automatów.

Kilka dni później, podczas wspólnych działań z funkcjonariuszami KPP w Iławie ujawnili cztery nielegalne urządzenia w jednym z iławskich lokali. Ponadto w trakcie przeszukania pomieszczeń pies policyjny wykrył narkotyki.

We wszystkich przypadkach automaty oraz komputery zostały zabezpieczone. W toku kontroli funkcjonariusze KAS przeprowadzili eksperymenty procesowe, potwierdzające komercyjny charakter urządzeń. Sporządzono również dokumentację, która trafi do Referatu Dochodzeniowo-Śledczego Warmińsko-Mazurskiego Urzędu Celno-Skarbowego w Olsztynie.


źródło: Izba Administracji Skarbowej w Olsztynie
red.
dzialdowo@gazetaolsztynska.pl

Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się.

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. Kamilka #3081847 21 lis 2021 21:21

    Kiedyś jak granie było nielegalne to ludzie sie kryli po kątach ale teraz jak to jest prawnie uregulowane i można sie rozerwać przy prosperity pearls bez wychodzenia z domu to nie ogarniam po co ludzie sie narażają i w ogóle chodzą w takie miejsca...

    Ocena komentarza: warty uwagi (1) odpowiedz na ten komentarz