Spokojnie, to tylko dwutlenek siarki

2021-10-17 09:39:27(ost. akt: 2021-10-17 10:00:05)
Nad warmińsko-mazurskie Polskę dotarła chmura dwutlenku siarki, która powstała po wybuchu wulkanu Cumbre Vieja na Wyspach Kanaryjskich.
— Chmura dwutlenku siarki z wulkanu Cumbre Vieja, która przemieszcza się nad Polską nie stanowi żadnego zagrożenia. Rządowe Centrum Bezpieczeństwa na bieżąco monitoruje sytuację — czytamy na profilu RCB na Twitterze.

Chmura znajduje się na wysokości 5,5 km nad powierzchnią ziemi, więc nie ma zagrożenia dla zdrowia.


Chmura rozproszy się poza granicami Polski.


Komentarze (2) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się.

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. Davina Claire #3080825 13 lis 2021 09:01

    OFERTA POŻYCZKI Z NOVELTY FINANSE" Dzień dobry!!! Potrzebujesz pożyczki? Jeśli tak, polecę Ci Złóż wniosek o pożyczkę w Novelty Finance. Nazywam się Davina Claire, jestem dyrektorem finansowym Novelty Finance i możesz złożyć wniosek o pożyczkę w mojej firmie i mieć pożyczkę na swoim koncie w ciągu 24 do 48 godzin. Zauważyłem, że wiele osób ma trudności z uzyskaniem kredytu w lokalnych bankach lub innych instytucjach finansowych ze względu na wysokie oprocentowanie, niewystarczające zabezpieczenia, stosunek zadłużenia do dochodów, niską zdolność kredytową lub z innych powodów. W NOVELTY FINANCE zapewniamy rozwiązania finansowe. Oferujemy wszelkiego rodzaju pożyczki (Pożyczka Osobista, Pożyczka Firmowa i Wiele innych). Oferujemy elastyczne i różnorodne opcje pożyczek, w tym pożyczki zabezpieczone i niezabezpieczone, pożyczki długoterminowe i krótkoterminowe, które są dostosowane do Twoich potrzeb finansowych. W przypadku zapytań / pytań? - Wyślij e-mail na adres noveltyfinances@gmail.com lub WhatsApp przez: +447915601531) Staramy się, aby pożyczanie było łatwe, wygodne i niedrogie. Nasza usługa jest bardzo szybka, godna zaufania i niezawodna, a Ty możesz pożyczyć do 15 milionów euro z subsydiowaną stopą procentową w wysokości 3% rocznie. Jesteśmy odpowiednią firmą, z którą możesz się skontaktować, gdy pilnie potrzebujesz pożyczki. Koniec z czekaniem i stresującą wizytą w banku. Nasza usługa jest dostępna 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Wniosek o pożyczkę możesz złożyć zawsze i wszędzie we własnym dogodnym miejscu za pomocą telefonu lub laptopa, wystarczy, że skontaktujesz się z nami za pośrednictwem E-mail: (noveltyfinances@gmail.com) LUB Napisz do nas na WhatsApp przez: +447915601531 Jesteśmy zawsze podekscytowani udzielaniem wsparcia finansowego.

    Ocena komentarza: poniżej poziomu (-1) odpowiedz na ten komentarz

  2. a1410 #3078329 20 paź 2021 17:43

    W 1986 roku pewien dziennikarz o nazwisku Urban też tłumaczył, że chmura znad Czernobyla nie jest niebezpieczna

    Ocena komentarza: warty uwagi (4) odpowiedz na ten komentarz